Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy csináljuk, hogyan ismerke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljuk, hogyan ismerkedjünk? Tippek, ötletek?

Figyelt kérdés

Ha valakinek komoly céljai vannak, úgy néz ki hogy melegként nem tud érvényesülni, főleg ha még fiatal is?


Biztos voltak már hasonló kérdések és kommentek az elkeseredettséget illetően, de kíváncsi vagyok a véleményekre itt is...


Tény hogy az embernek van ami jobban tetszik külsőben, de annyira felszínes dolog mindig csak erre hivatkzoni. Értem, hogy szexuális vonzalom és attrakció nélkül nem lehet fenntartani egy kapcsolatot, de a belső értékek hová tűnnek?


Nem tudom mit és hogyan tudnék még csinálni, ti hol próbálkoztok?


20as éveim elején vagyok, ugyanakkor az idősebbekkel is próbálkoznék ha volna ilyen, de nyílván ez sem egyszerű.:))


(Nagyon magas (180+) férfias, meleg attitűdöktől mentes sràcok jelentkezését szívesen fogadom privátban (: )



2019. aug. 13. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

(A hirdetős részt én kitörölném a kérdésből mielőtt valaki jelenti és törtlik az egészet...)


Ha komoly kapcsolatot keresel, ha belső értékek számítanak akkor sincs más dolgod mint más esetben. Beregisztrálsz a megfelelő oldalakra. Őszintén leírod mit szeretnék és kivel képzeled el és vársz.

Nem fognak naponta 200-an rád írni, de előbb utóbb befut az az egy. Nekem is így volt. Beszélgettünk, találkoztunk és most együtt vagyunk. Ismerkedünk. Előbb-utóbb mindenki megtalálja a párját...

2019. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen...a 180+az eléggé behatárolja a dolgokat
2019. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a lényeg, azt írod, hogy miért mindenki felszínes, és miért mindenkinek a külső a fő szempont?

De azért 180cm alatt nálad sem jön be az illető :)

2019. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!