Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha óvszerben csináljuk akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha óvszerben csináljuk akkor is kell a beöntés?

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Akár anélkül is csinálhatjátok...

Ha nem féltek, hogy "csokis lesz a banán".

2017. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Lány vagyok, de amikor mi csináltuk az anált, akkor nem volt beöntés. És nem, nem lesz minden olyan, mivel az ürülék feljebb van raktározva. Mondjuk célszerű nem közvetlenül előtte intézni a nagy dolgot, mert akkor maradhat egy kevés még ott, hanem 1-2 órával előtte. Meg persze egy mosakodás is jó lehet.
2017. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem ártana.
2017. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Nekem passzívként önmagamnak jólesik, ha tiszta vagyok belülről, és még egy baleset folytán sem kell rohanni kimosni a lepedőt... Ez nekem személyes komfortom, mint mindenkinek, hogy kezet mos evés előtt (nem jó példa, mert tapasztalatom szerint nagy többség nem teszi meg...).

2. válaszoló, ne csodálkozz, hogy lepontoznak és ne kezdj, majd bele, hogy azért pontoznak le, mert nő vagy, mert azért vagy lepontozva , mert baromságot írsz:

"az ürülék feljebb van raktározva"

A bél rendszer nem raktározza -normális/egészséges esetekben- az ürüléket, hanem törekszik végigvezetni és kiüríteni a salakot. Mindezt a lehető leggyorsabban, úgy hogy közben végbe menjen a tápanyag és víz felszívás (végbél inkább csak folyadékot vesz vissza).

"célszerű nem közvetlenül előtte intézni a nagy dolgot (...) hanem 1-2 órával előtte"

Pont az 1-2 órával előtte miatt csúszhat be gikszer... Amennyiben valaki beöntést végez, azt meg célszerű ürítés után, és akkor biztos, hogy nem lesz galiba.

2017. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jani Belucci ***** válasza:
71%
Semmit sem "kell". Ha nem undorodtok attól, hogy esetleg ürülékes lesz a vége, akkor úgy csináljátok ahogy akarjátok. Én személy szerint nem tudnék úgy szexelni, hogy nem mostam ki magam előtte. Szerintem alapvető, hogy legalább ennyivel megtiszteljük a másikat. De hát mint minden, ez is egyéni preferencia kérdése.
2017. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!