Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk miért ilyen érzéketlenek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért ilyen érzéketlenek?

Figyelt kérdés
Alkalmi szex után nőként jól esne ha nem egy gumibabának néznének akit faképnél hagy mint kutya a sz.. hanem bár simogatna pár percig vagy valami utána úgy érzem mint akit kihasználtak mint egy k@rvát.. eddig 5 pasival voltam de mind lezavarta a szexet 5-10 perc alatt előtte fél órát szopat, cserébe kapok én is kb 3 perc kényszeztetést amit nem is élveznek.. Miért vagytok ilyen önzőek?

2019. júl. 21. 13:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%
Azért ne általánosítsunk, én az alkalmi partnereimmel is ugyanúgy foglalkozom, mintha rendes kapcsolatban lennénk. Azért van a szexkapcsolat, hogy mindketten kielégüljünk. Én nagyon kellemetlenül érezném magam, ha a partneremnek nem lenne jó az együttlét.
2019. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Noren1989 ***** válasza:
64%

Én még a qrvàkat is simizem, ujjazom, esetenként ki is nyalom...



Hàt babàm, türhőkkel dugsz, az a helyzet.

2019. júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
73%
Volt több alkalmi kapcsolatom, de szerencsére mindig nagyon figyelmes, kedves pasikkal jöttem össze. És azt tapasztaltam, hogy imádnak nyalni. Valahogy ösztönösen megérzem kikkel érdemes lefeküdni.
2019. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%
Te iranyitsal a szexben! Alkalmi kapcsolatnal ez aranyszabaly! Ha nem te iranyitasz akkor nem lesz jó. Ha ilyenek előbb szerezd meg ami neked kell utana addd meg neki ami neki kell! Legyel már észnél! Ha te csak egy husdarab vagy nekik akkor te is hasznalhatod őket egy db fsznak!
2019. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen szexben nincs köszönet,jobb ha lecsereled vibratorra meg kutyája.
2019. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem azt kaptad amit érdemeltél. Igénytelen önző pasiktól igénytelenséget. Ha majd nem a menőség és a jólkinézés lesz fontosabb neked, akkor lesz esélyed, hogy te is megkapd amit akarsz. Vagy még inkább keress magadnak párt aki szeret, és ez nem lesz még csak kérdés sem. Addig meg ez van...

21L

2019. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
53%
Mit vártál? Használati tárgyként viselkedsz, úgy is bánnak veled.
2019. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
37%
Alkalmiban engem sem szokott erdekelni, nem is szopatok, csak egy 40-50 perces menet aztan mindenki menjen a dolgara. Ez a lenyege, urites.
2019. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
59%
Mert ők már ki vannak elégülve és a többi már nem érdekli őket.
2019. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
#18-as, alkalmiban miért nem szopatsz? Ugyanúgy a szexhez tartozik, nem?
2019. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!