Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudom ezt a helyzetet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom ezt a helyzetet javítani? (Lent)

Figyelt kérdés

Párommal három hete vagyunk együtt, és a héten volt az első együttlétünk. A párom fogamzásgátló tablettát szed így gumi nélkül történt meg az aktus.

A problémám annyiban rejlik, hogy én az előző partnereimmel gumiban csináltam, így ez az együttlét nekem elég új ingereket szült, nem tartott túl sokáig, a második menet már hosszabb volt, de szeretném, ha tovább tartana, mert szeretném, ha a párom is eljutna a csúcsra, azt is figyelembe akarom venni, hogy neki is jó legyen.

Van valami tanácsotok esetleg, vagy ez javulni fog magától?

Kérek mindenkit, hogy a bunkó, sértő válaszoktól kíméljetek meg, mert én csak a páromnak szeretnék nagyobb örömet okozni.



2019. júl. 20. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Gyakoroljatok, szokjátok meg egymást.

Új nő, új ingerek, ilyenkor nehéz visszafogni magad.

2019. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Az első válaszoló jól mondja, szokni kell egymást.
2019. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kell az összeszokás jól írják, de a barátnődet attól eljuttathatod a csúcsra, hogy te gyorsan elmész, ott a nyelved, vagy a kezed, vagy egyéb segédeszközök. Először élveztesd el őt, aztán már majdnem mindegy hogy meddig bírod, ha nem megy húzz gumit, max azt mondod, hogy így nagyobb a biztonság, mert a fogamzásgátló, sose 100%.

Vagy ugye tréningezhetsz, maszturbálás közben mikor elmennél leállsz, és kis idő múlva folytatod, ez működhetsz szex közben is, a lényeg hogy, minél tovább tartson. Vagy mielőtt vele összebújsz kivered, így a második, vagy harmadik tovább tart, csak ne vidd túlzásba, mert ha túl sokszor elmész előtte, lehet vele nem fog sikerülni...

Az orgazmus nálam elég nagy részben fejben dől el (ha egy helyzet vagy egy nő nagyon izgató, nyilván nehezebb visszatartani, ha meg egyáltalán nem akkor még az is kihívás, hogy merev maradjon az ember érje bármilyen inger, persze fiatalabb korban jobb a helyzet.), az összeszokás mindenképp kell, és idővel javul is minden.

2019. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 exronin ***** válasza:
100%

A nők ilyenkor nem haragszanak, sőt örülnek, mert ettől biztosak benne, hogy kívánja őket a partner.

Szerintem neked a legfontosabb tanács, hogy a szex nem teljesítmènyre megy.

2019. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!