Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Személyiség vs. Test?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyiség vs. Test?

Figyelt kérdés

Elég hoszzú idő után most vagyok talán kész arra, hogy lefeküdjek a barátommal. Szeretjük egymást és megvan a bizalom is.

Egyetlen baj az, hogy nem sikerül felizgulnom a fizikai látványától. Szeretem mindent amit csinál (kinyalás, simi, ujjazás) csak ránézve valahogy a testem "cserbenhagy". Olyan ez, mintha csak az érintésekre,tettekre tudnék felizgulni.

Ennek ellenére kedves és törődik velem. Barátként tekintek rá, amire sosem gondoltam volna, hogy sikerülni fog.

Viszont egy kicsit kövér és hasa is van jól.

Tehát, hogy tudnék eltekinteni a látványtól, és inkább az aktusra koncentrálni? Ő lesz az első számomra.

Lehet ez a jövőben szakító ok, akkor is, ha nem tehetek róla? Vagy talán velem van a baj, ha a felizguláshoz szükséges egy szamomra megfelelo alak létezése, a tettei mellett?



19/L


2019. júl. 19. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Egy pasira izgulni két okból lehet. Vagy bejön külsőre és vonzódsz hozzá ezért kívánod, vagy szerelmes vagy belé és akkor mindegy hogy néz ki. Barátomra aki nem tetszik, nem tudnék izgulni...

21L

2019. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minek vagy vele? :D

Ha szereted, kezdjetek el együtt gyurmazni.

2019. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Ha szereted es torodik veled egyuttletbel csukd be a szemed , (elvileg nagyreszt amugy is csukva lenne) es ahogyan majd hozzad er attol fel lehet izgulni nem is kicsit
2019. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#1, nem mindenki így működik. Valakinél alapfeltétel, hogy bejöjjön a partner teste, és ha ez nem teljesül, tisztán lelki szerelem van szexuális vonzalom nélkül. Ha nem sikerül ráhangolódni a másikra, szerintem simán lehet szakító ok (különösen, ha életed további részében nem szeretnéd mellőzni a kielégítő szexuális életet).
2019. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha szexuálisan nem jön be, akkor az egészet megette a fene. Fiatalon tök felesleg megalkudnod a srác más értékeit nézve.
2019. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" Barátként tekintek rá, amire sosem gondoltam volna, hogy sikerülni fog."

Az ember nem fekszik le a barátaival, nem? Ha a szerelmedként tekintenél rá, akkor más lenne a helyzet, de itt gyanítom, hogy az érzelmi rész sincs meg, nem csak avágy hiányzik.

2019. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!