Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám élvezni a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám élvezni a szexet?

Figyelt kérdés
Amikor együtt vagyok a párommal próbálom jól érezni magam de mivel nekem ez az érzés új nem tudom mit kéne élveznem. Látom, hogy én bármit csinálok ő élvezi. Csak velem van a hiba. Nem tudok elélvezni, nem tudom úgy nagyon jól élvezni. A barátomat meg szeretem és láttam olyanokat akik ilyenkor azt mondták hogy cseréljem le de nahh az biztos nem fog megtörténni. Mi lehet a hiba? Orális se olyan izgató.... Vagy amikor próbál kézzel kielégíteni az sem. Pedig igyekszem és néha úgy érzem mint amikor magamnak csinálom és igyekszek elmenni de látom bántja őt hogy nem tudok pedig mindemt megtesz próbálkozik. Szeretem nagyon, és tisztelem is. De még is mit tehetnék? Tippeket nagyon szívesen fogadnék.. Valaki jár hasonló cipőben?

2019. júl. 15. 07:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha te magadat ki tudod elégíteni, akkor jó. Sok nő nem tud a férfival eljutni az orgazmusig. Ezzel ne törődj. Ha szerelmes vagy bele, akkor élvezed azt is, hogy egyáltalán a kezét megfoghatod...
2019. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
folyt.: ha pedig nem vagy szerelmes, akkor írsz ilyeneket.
2019. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen is az vagyok. Csak megbolondít az hogy kicsit tapasztalatlan vagyok, meg a barátnőim szokták mondani mennyire élvezik stb. Engem nem is az érdekelt hogy tudnék elélvezni.. nekem az a fontos hogy ő jól érezze magát, csak arra voltam kíváncsi mit tudnék még tenni annak érdekében hogy ennél is jobban érezzem :) Miért ne lennék szerelmes?
2019. júl. 16. 10:44
 14/14 anonim ***** válasza:

Távol álljon tőlem, kérdező, hogy bármit is beléd akarjak dumálni. De tudnod kell, hogy a szerelemnek vannak fokozatai. Én készséggel elhiszem, hogy te azt hiszed, hogy ennél nagyobb szerelem még nem volt a földkerekség történetében. De ezt csak hiszed, mert nincs viszonyítási alapod, és mert MINDENKI azt hiszi, hogy az éppen aktuális szerelme a legnagyobb, a legszebb, a legidőtállóbb, a leglegebb. Aztán amikor elmúlik (mert elmúlik!), akkor jön rá az ember, hogy felejthető kis liaisonocska volt csupán az életében. De rendben van, tegyük fel, hogy valóban mindennél jobban szereted a mostani barátodat. Mondom, tegyük fel... Ebben az esetben viszont el kellene őt hagynod. Ha szereted, a legjobbat akarod neki, és hidd el, ha nem tud téged kielégíteni, az neki nem hogy nem jó, hanem nagyon szar lesz. Ha nem szereted eléggé, akkor is el kell őt hagynod, hogy megtaláld azt a pasit, akinek a karjában maximális biztonságban érzed magad, akinek a karjában maximálisan el tudsz lazulni, tehát akivel élvezni tudod a szexet.

Az a mondatod, pedig, hogy "Ha ez az egyetlen megoldás akkor inkább nem is csinálom." akkora maszlag, hogy kommentálni is kár. Szerinted a szerelem nem társas játék? Ha te nem csinálod, akkor őt is cölibátusra kényszeríted...

2019. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!