Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám élvezni a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám élvezni a szexet?

Figyelt kérdés
Amikor együtt vagyok a párommal próbálom jól érezni magam de mivel nekem ez az érzés új nem tudom mit kéne élveznem. Látom, hogy én bármit csinálok ő élvezi. Csak velem van a hiba. Nem tudok elélvezni, nem tudom úgy nagyon jól élvezni. A barátomat meg szeretem és láttam olyanokat akik ilyenkor azt mondták hogy cseréljem le de nahh az biztos nem fog megtörténni. Mi lehet a hiba? Orális se olyan izgató.... Vagy amikor próbál kézzel kielégíteni az sem. Pedig igyekszem és néha úgy érzem mint amikor magamnak csinálom és igyekszek elmenni de látom bántja őt hogy nem tudok pedig mindemt megtesz próbálkozik. Szeretem nagyon, és tisztelem is. De még is mit tehetnék? Tippeket nagyon szívesen fogadnék.. Valaki jár hasonló cipőben?

2019. júl. 15. 07:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
19/L
2019. júl. 15. 07:32
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat agyalsz közben. Nem lazulsz el. F.
2019. júl. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 érdeklődő35 ***** válasza:
Szerelemből vagy vele, vagy tiszteletből?
2019. júl. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Próbàld ki a szendvicset.Mikor 2 férfi elégít ki egyszerre.Mind a 2 lukat töltik egyszerre.Hátha az már izgató lenne.
2019. júl. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy másik partnerrel akivel összeilletek szexuálisan.
2019. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az egész ott kezdődik, hogy ne olyan pasast keress barátnak, akit tisztelt, hanem olyat, akinek már a pucér látványától benedvesedsz.
2019. júl. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk beszélhetnél is vele, hogy mit és hogyan szeretsz. Milyen szögből, erővel, sebeséggel... Ha túlizgulod és görcsölsz, vagy mindenen jár az eszed közben, akkor nem is fog menni. Igyál meg egy-két pohár bort esetleg előtte. :)
2019. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem fogok mellette másik pasival lenni. Hűséges típus vagyok. Ez nem az én bulim. Nagyon szeretem első szerelmem és remélem az utolsó is de azért mert szexuálisan nem illünk össze nem váltok másra.. Ha ez az egyetlen megoldás akkor inkább nem is csinálom. De nem váltok. Idóvel talán menni fog. Nem rég veszített el a szűzességem.
2019. júl. 15. 12:36
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szereted, és ha egyébként felizgat, csak az orgazmusig nem jutsz el, akkor nincs nagy gond. Nyilván itt a gyakorin minden nő óriásiakat élvez, de nyugi ez korántsem a valóság. A szex akkor is lehet jó, ha nem jutsz el az orgazmusig. Koncentrálj azokra a részekre, amiket szeretsz, ami jó, ha együtt vagytok. A közelség, az intimitás, érintés, íz, szaglás. Aztán idővel majd jön a többi is. Egyenlőre szerintem nagyon rágörcsölsz a témára. A dolog másik része, hogy ha neked ő az első, akkor kísérletezzetek, ez egy ilyen időszak, pózokkal, helyekkel, játékokkal (mondjuk ezt később is érdemes, hiszen akkor nem laposodtok el).

Szóval csak lazulj és szeresd, és hagyd, hogy ő is szeressen.

2019. júl. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak

😊💓

2019. júl. 16. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!