Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tudok valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tudok valaha ilyen férfivel szexelni?

Figyelt kérdés

Elegem vam belőle, hogy olyan férfiakkal tudok csak összejönni, akik nem néznek ki elég jól ahhoz, hogy úgy igazán beindítsanak. Nem azt mondom, hogy nem akarok velük lefeküdni, mert taszitanak. Mert ez nem igaz. Elmennek. Mégis, ha meglátok egy vonzóbb férfit, fáj a szívem, hogy olyannal sosem szexelhetek... Annyira jó lenne már egyszer egy igazán jó hapsival dugni. Aki olyan, hogy csak ránézek testére, fejére, és már nedvesedek. Néha ha szerelmes vagyok, ez enyhül, mert akkor persze, hogy nem izgat a külleme. A szerelem a gyógyír csak erre a problémára.

De most megint nem vagyok szerelmes. Most még párom sincs. Van egy barátnőm, aki nagyon dekoratív, vele nagyon megromlott a viszony most, mert van egy frissnek mondható kapcsolata, és hát az ő hapsija is simán 10/10 nekem fúrdőnadrágban. És hát pont "kanos" hangulatom volt a napokban, ezért a strandon kb. bámultam ezerrel a srácot. Nem tehetek róla, egyszerűen nem tudtam levenni a szemem róla. Minden tetszett rajta, komolyan, a végtagjai, a haja, de legjobban az arca meg a felsőteste. Tudjátok van az a V forma a férfi alhason, az alját kitakarja már a nadrág... (a hasasabb típuson ez nem rajzolódik ki) Hát muszáj volt bámulnom, csak a medencében nem látszott. Vegig barátnőmmel ölelkeztek, smároltak egész nap. És hát mivel látta, hogy nézem a barátját, megromlott köztünk a viszony, sajnálom ezt a dolgot...

De nekem mikor lesz már valaha ilyen hapsim, soha?

Elmondom milyen a külsőm, úgyis kérdeznétek. Vékony vagyok, nem vagyok egyáltalán elhízva. Kisebb mellek A/B, átlagos fenék méret. Teljesen normálisan öltözök, hosszú a hajam, nem sminkelek minden nap, de amikor igen, akkor is keveset. Arcom elég átlagos sajnos, úgy mondanám, van ami szép az arcomon, és van, ami előnytelen.


2019. júl. 11. 16:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
75%
Ha elég rámenős vagy, akkor lehet esélyed egy kósza kalandra. :D
2019. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!