Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó olyan férfivel élni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó olyan férfivel élni, aki unalmas és egyszerű életét él?

Figyelt kérdés
Ritkán kirándul, nem utazik. Autója vagy motorja nincsen. Nem néz ki kimondottan jól, edzetlen. Egy szobát bérel lakhatás gyanánt. Ez meglehetősen sok olyan férfire illik, aki csodálkozik, hogy miért nem szeretik a nők a társaságát.
2019. júl. 1. 09:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Mert a nők között is vannak ilyenek és nekik meg egy örökmozgó, folyton úton levő, leállni nem bíró férfi túl fárasztó.
2019. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Mert miért ne lenne jó egy ilyen emberrel élni? Ha neki ez megfelel,tökéletesen elvan magának, akkor meg? Lehet hogy a párkapcsolat fogja kimozdítani, kicsit szabadabbá tenni, mert nem szabad elfelejteni, hogy egymásra hatással vagyunk, és ha épp egy örökbuzgó nővel jön össze, lehet hogy ő is átvesz pár dolgot tőle, és megmutatja neki a nő hogy lehet kicsit máshogy is élni, ehhez kell kompromisszum,megértés...stb

Az élet változékony, a lényeg hogy mi hogyan tudunk azonosulni vele.

2019. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%

Szóba sem jöhetne egy ilyen férfi!

Életképtelennek tűnik. Csoda, hogy nem anyukánál lakik.

2019. júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Miért lenne jó ? Illetve valakinek biztos. Engem lehúzna az ilyen férfi. Hasonló kategóriájú nőnek biztos megfelelő. Hab lenne a tortán ha mama hitel vendége lenne.
2019. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
*hotel
2019. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Az en pasim eleg hasonlo, bar szerintem jol nez ki es edzeni is szokott valamennyit.:) azert vagyok vele mert a lelki tarsam roviden es szeretem. Miota egyutt vagyunk tobbet is mozdul ki. Nem az autotol vagy sajat lakastol lesz egy kacsolat lelkiekben jo.
2019. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

"Életképtelennek tűnik. Csoda, hogy nem anyukánál lakik."


Te tudod, mit jelent az "életképtelen" szó?

2019. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
7: Valószínűleg arra gondol, hogy "életképtelen" az olyan férfi, aki nem tudja biztosítani a nőnek azt a fajta életvitelt, amit a nő saját magának sem tud megteremteni, de vágyik rá.
2019. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

Képzeld tudom és szerintem az ilyen férfi a leírtak alapján az.

De miért kell magyaráznom ? Nekem nem jön be az ilyen férfi ennyi pont. Az ilyen típus is megtalálja a párját .

2019. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem , én arra gondoltam , hogy én nem egy lyukban élek szeretek kirándulni és így tovább. . Képzeld egyedül is megtudom ezt engedni nem kell hozzá férfi . És miért lenne az baj , hogy legalább hasonló legyen mint én.
2019. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!