Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet egyszerű nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet egyszerű nőkkel találkozni?

Figyelt kérdés
Olyanokkal, akik nem akarnak sokat kirándulni, elfogadják az olcsóbb dolgokat is és magukénak érzik az egyszerűbb, néha kényelmetlenebb megoldásokat is. Akiknek tudnak örülni annak is, ha valaki egy bérelt szobában lakik, még ha épp 29 éves is már.
2019. máj. 11. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Falun sem mindenki, de ott több esély van erre.
2019. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
... kitalálom, a Maunika sóból kiesett szereplők, akik megfelelnének eme feltételeknek, nem megfelelők neked... mert azért legyen minimum 8/10-es külsejű csaj, aki elfogadja, hogy te otthon recsizel a bérelt szobában.
2019. máj. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

A kirándulásnál olcsóbb, egyszerűbb szabadidő töltést nem tudok elképzelni. Önmagával nem azzal van a baj, ha jelenleg egy bérelt szobában laksz, de van terved arra, hogy törj ki onnan?

Nekem sosem az volt a bajom a nem tanult emberekkel, hogy nem keresnek annyit, mint egy diplomás, hiszen egy szakmunkás többet keres mint egy tanár, ez köztudott. De nagyon zavarna, ha valakinek igénye sem lenne arra, hogy megjavítsa az életét.

2019. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akiről te álmodozol, az nem egyszerű, hanem bizonyos fokig igénytelen.

Kirándulni nem csak kocsival lehet, nagyon sok fiatal él albérletben.

Kevés jövedelemből is lehet művelődni.

Az ingerszegény társaságot nagyon kevesen viselik.

Akit te keresel, az nem egyszerű, hanem primitív és igénytelen.

2019. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz bolondnak!
2019. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nők nincsennek.Rögtön azt nézik van kocsid, lakásod stb.
2019. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aztán hány nő maradna egyedül (mert nőknek is van ám igényük a szexre!!!!), ha mind csak jó anyagiakkal rendelkező férfiakkal állna szóba. Nincs is annyi szuperman. Én azt látom, hogy a rosszabb anyagi körülmények között élők is megtalálják egymást. Próbálkozz Kérdező gyárban, üzemben dolgozó nőknél, takarítóknál, esetleg nálad idősebb nőknél. Esélyed lehet még csalódáson átesett hölgynél, aki szeretne már megállapodni ezért lejjebb adja. Hidd el van esélyed!
2019. máj. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kirándulni nem szeretek annyira, legalábbis nem gyakran szoktam. Nem tudom, hogy te mire gondolsz "olcsóbb dolgok" vagy "kényelmetlenebb" megoldások alatt, de így ebben a formában nem hangzik biztatóan....

Nem tartom magam valami anyagias nőnek, akinek az ékszerek, meg külcsínek jelentenék az örömöt, ennek ellenére mégis a magam módján törekszem a magam boldogságának a megteremtésére és olyan társ mellett tudom elképzelni magam, akivel törekszünk arra, hogy boldoggá tegyük egymást. Ha valaki semmilyen formában nem törekszik erre (és erre olyan kifogásokat keres, mint az anyagi állapota), csak úgy egyhangúan elvagyunk egymással, az elég kiábrándító.

2019. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nettó több mint 600 ezer forint a fizetésem van szép kocsim ronda sem vagyok mégsem kellek senkinek. Próbálj meg magabiztosabb lenni talán az segít.
2019. máj. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!