Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó olyan férfivel élni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó olyan férfivel élni, aki unalmas és egyszerű életét él?

Figyelt kérdés
Ritkán kirándul, nem utazik. Autója vagy motorja nincsen. Nem néz ki kimondottan jól, edzetlen. Egy szobát bérel lakhatás gyanánt. Ez meglehetősen sok olyan férfire illik, aki csodálkozik, hogy miért nem szeretik a nők a társaságát.
2019. júl. 1. 09:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem az a baj, hogy hozzád hasonlóra vágysz, hanem az, hogy eleve kizársz olyanokat, akik elsőre nem tűnnek olyannak. Tudod hány embert láttam már megváltozni kapcsolatban?


Otthon ül, nem jár el kirándulni, kis garzonban lakik. Miért? Talán mert ezt látta eddig az ismerőseitől, szüleitől! Honnan tudod, hogy nem tetszene meg neki az utazgatás? Vagy lehet, hogy ha meglátna egy komolyabb családi házat, akkor már mindjárt nem a kis bérelt szobákban gondolkodna. Több férfit ismerek, akik kifejezetten a párjuk miatt kaptak rá az edzésre, sportolásra. Azóta megszerették és már önmaguk miatt is csinálják. Nőknél ugyanígy megfigyelhetőek változások. Ha nem kóstoltál meg valamit, az nem jelenti azt, hogy nem is szereted. Lehet, hogy a kedvenc kajád lesz, de magadtól nem próbálnád ki. Kell valaki, aki megkóstoltatja veled.

2019. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
A jó társaságot az ember maga jelenti, nem az hogy van-e motorja, háza vagy szokott-e utazni. Egyébként meg van "unalmas" nő is aki a nyugodt életvitelt kedveli.
2019. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#11: Igen ebben igazad van , hogy esélyt lehet adni. De én inkább az olyanokra gondoltam akik alapból tényleg ilyenek és nem is tudnak vagy szeretnének ezen változtatni mert az úgy jó.

Na én ilyennel nem tudok azonosulni , illetve valószínűleg nem is működne a kapcsolat az én mentalitásommal.

De ez a kezdeti szakaszban úgyis kiderül.

2019. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Stabilitás. Nem örökmozgó, de lehet rá számítani. Én pl ilyen otthonülős vagyok. Nincs kocsim, mert nem lehet jogsim (ezért kövezzen meg, aki végigcsinálta amit én). Diplomás mérnök vagyok, nem hűdejó fizuval, de a KSH átlag azért megvan. 10 éve edzek, nem vagyok posztersrác, de azért elhanyagoltnak sem mondanám magam. Nem a buzgómócsing utazós élet vonz, hanem inkább a hangszerek, barkácsolás, elektronika, zenélés, ilyesmik.

Milyennek gondolnám magam... hm... nem tudom pontosan. Az biztos, hogy nem játszmáznék, nem csalnám meg, legjobb barátja és vesedonorja lennék akár ha kell, tehát egy biztos pont az életben. Tanácsot ad (ha kéred), meghallgat, érdeklődik, őszinte, egyszerű, nem divat és felszínesség után megy. Tanulékony, ösztönző, nem röhög ki ha 4. szakmát akarsz, hanem támogat benne, hogy elérd. De lényegében én is ugyanolyan férfi vagyok, mint bármelyik másik, csak az utazgatás és autó nélkül.

Az meg, hogy miért is jó ilyennel, inkább mondják el a nők. Nekem még soha nem volt kapcsolatom, de ez nem csak 1 félen múlik. 2 ember kell hozzá.

2019. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék érte, ha ki se kellene tennem a lábam a négy fal közül, de jó volna. :)) F
2019. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akik szerint ez életképtelen és unalmas nem tudom milyen szellemi fogyatékosságban élnek. Komolyan ilyen felszínes, semmitmondó leírás alapján egyből meglehet ismerni valakit? Váó. Mondjátok ezt hogy csináljátok? Miből gondoljátok, hogy egy végtelenűl felszínes jellemzőkkel lelehet írni valakit? Egy ember sokkal komplexebb annál, minthogy van e kocsija, milyen lakásban él és hányszor kirándul. Ne legyetek már ilyen hótegyszerű primitívek! És még csodálkoztok azon, hogy miért van ennyi szar zátonyra futott kapcsolat?
2019. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na tehát foglaljuk össze: Ha valaki bizonyos testi adottságok alapján nyilvánítja a másikat jó pasinak vagy jó csajnak és ezek alapján tartja vonzónak, az felszínes. De ha az öltözködési stílusa, életvitele, végzettsége alapján születik a döntés, az már nem felszínesség. Csak én érzek ellentmondást? Utóbbi 3 tulajdonság éppen annyira felszínesen ír le egy embert, mint az, hogy milyen magas, vagy hogy mennyire szálkás a teste (illetve nőknél mennyire formásak a mellei és a feneke).
2019. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!