Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tudok valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tudok valaha ilyen férfivel szexelni?

Figyelt kérdés

Elegem vam belőle, hogy olyan férfiakkal tudok csak összejönni, akik nem néznek ki elég jól ahhoz, hogy úgy igazán beindítsanak. Nem azt mondom, hogy nem akarok velük lefeküdni, mert taszitanak. Mert ez nem igaz. Elmennek. Mégis, ha meglátok egy vonzóbb férfit, fáj a szívem, hogy olyannal sosem szexelhetek... Annyira jó lenne már egyszer egy igazán jó hapsival dugni. Aki olyan, hogy csak ránézek testére, fejére, és már nedvesedek. Néha ha szerelmes vagyok, ez enyhül, mert akkor persze, hogy nem izgat a külleme. A szerelem a gyógyír csak erre a problémára.

De most megint nem vagyok szerelmes. Most még párom sincs. Van egy barátnőm, aki nagyon dekoratív, vele nagyon megromlott a viszony most, mert van egy frissnek mondható kapcsolata, és hát az ő hapsija is simán 10/10 nekem fúrdőnadrágban. És hát pont "kanos" hangulatom volt a napokban, ezért a strandon kb. bámultam ezerrel a srácot. Nem tehetek róla, egyszerűen nem tudtam levenni a szemem róla. Minden tetszett rajta, komolyan, a végtagjai, a haja, de legjobban az arca meg a felsőteste. Tudjátok van az a V forma a férfi alhason, az alját kitakarja már a nadrág... (a hasasabb típuson ez nem rajzolódik ki) Hát muszáj volt bámulnom, csak a medencében nem látszott. Vegig barátnőmmel ölelkeztek, smároltak egész nap. És hát mivel látta, hogy nézem a barátját, megromlott köztünk a viszony, sajnálom ezt a dolgot...

De nekem mikor lesz már valaha ilyen hapsim, soha?

Elmondom milyen a külsőm, úgyis kérdeznétek. Vékony vagyok, nem vagyok egyáltalán elhízva. Kisebb mellek A/B, átlagos fenék méret. Teljesen normálisan öltözök, hosszú a hajam, nem sminkelek minden nap, de amikor igen, akkor is keveset. Arcom elég átlagos sajnos, úgy mondanám, van ami szép az arcomon, és van, ami előnytelen.


2019. júl. 11. 16:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
10/6-os csaj is szerezhet magának 10/10-es pasit egy dugás erejéig. Csak menj fel tinderre vagy szexpartnerkeresőre és bőven válogathatsz.
2019. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező nem akar semmit tenni azért hogy csinosabb legyen (mozgásra gondolok, sportrs). Viszont elvárná hogy a legjobb külsejű, sportos pasik akarják dugni. A világ nem ilyen. Átlagos nőként, átlagos pasit tudsz szerezni.

És még mondja azt valaki, hogy a nők nem felszínesek:)

2019. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
38%

Egy hisztis lusta p*csa vagy

Meg is magyarázom szívesen

Abból amit írtál egyértelmű hogy te aztán semmit a világon nem vagy hajlandó tenni azért hogy jobban nez ki

A leírás alapján 10/6 lehetsz MAXIMUM

De elváród hogy egy 10/10 és pasid legyen


Tudod te hogy ahoz hogy valaki 10/10 legyen az mennyi meló?

Szerinted úgy,születhet hogy jó a teste? :D "okos"

Valószínű mindennap edz és figyel a kajára is hogy ilyen legyen


Na ezzel szembe te meg a 0at rakod bele abba hogy fejlődj


Hagyd ezt a szánalmas hisztit és kezdj magaddal valamit

2019. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha 9-10 pontos pasasok szemével csak 6-7 pontos csaj vagy, akkor is simán minden napodra találhatsz szexpartnert Tinderen. Behúzod, amelyik tetszik, 2/3-uk visszajelöl. Küldesz nekik egy ilyen mély tartalmas üzenetet: :) Utána már ők fognak keresni.

Szórakozóhelyen meg elég körbenézned, ezt a pasok veszik, amelyik tetszik azzal felveszed a szemkontaktust.

Ennyi... :)

2019. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehurrogjátok.

Pedig csak úgy gondolkodik, mint mi férfiak. :) :D


Kérdező, rossz dolog a sóvárgás.. ez van. Vigasztaljon az, hogy egyszer lehet mázlid neked is és talán összejöhet random, sőt neked nőként erre azért kicsit több esélyed is van mint egy átlagos férfinek.

2019. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%

Azert hurrogjunk le mert amikor a pasik írnak ilyent akkor a csajok olyan vérszemet kapnak hogy csak na!


Meg azaz előtti kommentelonek 9-10 pontos pasit te életedben nem fogsz talalni ha 6 pontos vagy még csak egy futásra sem! Legalább 8 pontos csajnak kell hogy légy....!!!!

2019. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%

Akik kijelentik, hogy Y pontos férfihoz minimum X pontos nőnek kell kinézned külsőre, azok csak arról feledkeznek meg, hogy mindenkinek más a 10/10-es külső.


Ha pusztán a testalkatot nézzük, akkor van olyan férfi, akinek a nagyon vékony nők jönnek be, és van, akinek a kifejezetten molettek.


Nekem pl. volt egy olyan csinos, sportos kolléganőm, aki annyira szerelmes volt évekkel ezelőtt egy pasiba, akinek valamiért csak a kifejezetten kövér nők jöttek be szexuálisan, hogy képes volt majdnem 20 kilót hízni a kedvéért - ami az emberek 99,5 %-a szerint rendkívül rossz döntés volt - de neki az az egy pasi számított, akiért annyira odavolt.)


Lehetne egy csomó más példát felhozni arra, hogy mennyire más, hogy kinek mennyire más a 10/10, de szerintem felesleges.


Aki nem a saját nézeteinek és hitrendszerinek a foglya, és azt próbálja a valóságra kivetíteni, hanem nyitott szemmel jár a világban, az úgyis látja, hogy az élet amúgy sem matek - ilyen téren sem. xD


Nem tudom, hogy aki pl. a kérdező utolsó három sora alapján így látatlanul kijelentette, hogy MAXIMUM 6/10-es külsőre, meg az, aki kijelentette, hogy hogy kéne ahhoz kinéznie, hogy egy igazán jó pasival szexelhessen, az mondjuk hány pontot adna erre a hölgyre, aki a pár képeken egy fitness edzővel látható, aki 11 éve a férje, és hányat a férfira.


[link]

2019. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%
A férfi külsőre 10-es (a top 10%-nak már simán jár a 10 pont), a nő ezzel a testalkattal 3 pontos. 7 pontos simán lehetne, ha 15 kilót leadna.
2019. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%

#17


Bazze. Fordítva mikor látni ilyet? Soha. Max ha a férfi extra gazdag. Ez így nem túl fair.

2019. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
35%

Dagadt vagyok de jo a sexben

Szeress belém és adjunk neki...


Jesszus

2019. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!