Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért utálja mindenki ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálja mindenki ezt a női testet?

Figyelt kérdés

Detto így nézek ki. (Link lent)

A kérdésem az elmúlt 4 év tapasztalataiból ered. Sokan már a bemutatkozásom előtt lenéznek, fintorogva elfordulnak. Minden téren kihoztam magamból a maximumot, ami a külsőt/higiéniát illeti, egyetlen bűnöm, hogy szeretek enni és nem lelem örömömet a sportban ergo csak a napi teendőim és a kirándulások mozgatnak meg. Mindenki vagdalja hozzám, hogy fogyjak le. Ha salátalevélre cserélem a flancos olasz konyhát és sportra a kedvenc szabadidős tevékenységeimet, akkor garantáltan lefagy a mosoly az arcomról. Tényleg ez kell ahhoz, hogy vonzó legyek?


[link]



2019. júl. 9. 18:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
71%
Nekem tetszik
2019. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
40%
Nyugi, mindjárt jönnek a kiéhezett kutyák, akik szerint gyönyörű vagy és pont az ilyen alak az ideáljuk. Amúgy igen, fogyj le!!
2019. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is tetszik.
2019. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
80%

Mert a váló életben nincs retusa és tele van narancs börrel, striával

Nem hiába egy netes képet linkeltél és nem magad fotóztad nyaktól lefelé

2019. júl. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
66%

Szép lapos a hasad! Én sovány vagyok, de nagyobb ennél! szerintem jól oszlik el rajtad a felesleg és csinosabb vagy nálam! Nem a kilóktól függ, hogy valaki vonzó-e!

Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam.

2019. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
A bőröd is van ilyen sima és feszes? :)
2019. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

#4 Elhalványuló stria csak a hasamon van (régóta nem híztam egy dekát sem), narancsbőr soha nem is volt...


#5 Nem én vagyok a képen, hanem egy plus size modell, aki hasonmásom lehetne.

2019. júl. 9. 18:41
 8/35 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyok kiéhezett kutya (ahogy az egyik előttem lévő válaszoló mondta), de ez a test tetszik. Volt már nem egy olyan lány aki ilyen volt, és nekem tetszett. Szerintem szexuálisan is vonzó. Ne légy elszontyolodva. Egy molett vagy dagi lány is lehet szép. Nem csak a 40 kilós anorexiás gebék.
2019. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Mutass saját képet. :)
2019. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
72%

Szia.

Hasonlo testalkattal es eletmoddal rendelkezem. 13 eves koromban kezdtem el tornazni, mert a kisfiuk a suliban csufoltak. Es ez a mai napig elofordul, annyi kulonbseggel, hogy mar nem erdekel ki mit mond vagy gondol rolam. Mindenkinek vannak kulso, de leginkabb belso hibai. Viszont engem is erdekelne a kerdes, miert van annyi szuklatokoru ember. Az egyik srac anno megjegyezte, hogy ha fogynek, bomba no lennek es jarna velem. Ez onmagaban eleget elmondott szerencsetlenrol.

A masik oldal, hogy a sovanyakat is bantjak. Mi alapon?


En masra nem tudok gondolni, csak a mediara. A csapbol is az folyik, hogy csak a vekony, sportos alkatu nok ervenyesulnek. Mondj egy filmet, sorozatot, reklamot, amiben van teltkarcsu no.

Ilyen vilagot elunk; csalodunk. Valakit nagyon elkapnak, valakit alig. Szard le, ki mit mond rad, eld az eleted, mas meg foglalkozzon a sajat eletevel.


Gyonyoru vagy es kesz! :)


25/L

2019. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!