Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindenki csak a szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki csak a szexi testet látja?

Figyelt kérdés

Nem tudok ismerkedni,mert az elején elrontják azzal,hogy agyba-főbe dicsérik a testemet! Tegnap este is csak azt irkálta egy újonnan megismert férfi,nagyon ,nagyon sey nő vagyok,nagyon meleg,felizgul a fotó látványától! /Normál ruhás fotó/

Innentől kezdve elmegy a kedvem,mert azt gondolom,naa,ez is csak d.ugni akar,semmi komolyat!

Miért ez a téma a férfiaknál? Miért nem érdeklődik felőlem,akár foglalkozás,gyerek,lakhely,terveim,stb!?

Miért térnek ki egyből a szexységre,intim dolgokra?

Talán megismerne jobban és utána jöhetne ezzel a témával! De nem,beleugranak a közepébe! Miért??


2016. nov. 26. 12:03
1 2
 1/17 anonim válasza:
40%
Itt lehetőséged, hogy megírd miért érdemes felkelned mindennap.
2016. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Na akkor mesélj most! Mivel foglalkozol? Mennyit keresel? Hány gyereked van? Hol laksz, mi a cimed, telefonszámod? Tervezel egy randit velem?
2016. nov. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

gondolom mert dugni akar!


Aki a "foglalkozás,gyerek,lakhely,terveim" -re kíváncsi, azt nem veszed emberszámba és gondolom a levelére se válaszolsz.

2016. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3. Rosszul gondolod! Nem ismersz,úgyhogy ilyet ne feltételezz! Mindenkinek válaszolok,aki normálisan szól hozzám! De eddig nem találtam olyat,aki így,normálisan érdeklődve írt volna!

Nem kérek privit,nem akarok itt ismerkedni és normális választ várok !

2016. nov. 26. 12:16
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Azért, mert látszik, hogy egyszerű, hétköznapi nő vagy. Ha látszanának egyéb értékeid is, hidd el, arra is kíváncsiak lennének.


Nekem valóban jó testem van, de akik írnak(nagyrészt) van annyi eszük, hogy nem ajnároznak. Kiírtad a hobbid? Könyveket, filmeket, amiket szeretsz? Ha majd lesz személyiséged, arra is kíváncsiak lesznek.

2016. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az én véleményem szerint, ha egy férfi csak dicsér, hogy milyen szép vagy az nagy valószínűséggel le akar fektetni, DE, nem minden férfi olyan. Nekem volt egy olyan korszakom mikor ki akartam élni magam, de megelégeltem és most várom, hogy megtaláljam a társam. Mondtam már nem-et nőknek akik az ágyba akartam vinni, tudom furán hangzik s van aki ezért puha p.csnek nevezz, de engem nem érdekel, minnél több személlyel fekszel le annál többet törnek le a lelkedből és ezt tapasztalatból mondom, mivel elszált a romantikus oldalam. A lényeg az, hogy érdemes olyan személynek is adj esélyt aki először nem tetszik, mert ki tudja, lehet, hogy a személyisége szebb mint a külseje :)
2016. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
"akartak vinni
2016. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mert másod nincs, amibe bele lehetne szeretni.
2016. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

5. Ha annyira egyszerű,hétköznapi nő lennék,nem valószínű,hogy ennyien írnának! :) Nyugi,én sem panaszkodhatom a testi adottságaimra,de ne ez legyen már az első! Az,hogy mit írok ki sok esetben mindegy,hiszen a minap kaptam egy spanyol ffitől,orosz levelet! Írom neki,sorry,ne oroszul,magyar vagyok,ott van az adatlapon! Visszaírt,ő csak a fotót nézte,adatlapot nem! :) Erről ennyit!

7. Nem tudhatod,nem tudhatják,hiszen nem az az elsődleges célja,hogy megismerjen! A f.rka vezeti! :)

Kedves Zöldséges banánturmix,privibe író! Üzenem drágám,hogy nagyon értelmes lehetsz,ha csak ennyit bírtál kinyögni! Ezt mind egyedül írtad,vagy segítettek? :) Ezek alapján,a szánalmas inkább te vagy kis csillagbogár! :) I.dióta! :)

2016. nov. 26. 13:58
 10/17 A kérdező kommentje:
Bocsi: 8-as..,nem 7! :)
2016. nov. 26. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!