Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindenki csak a szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki csak a szexi testet látja?

Figyelt kérdés

Nem tudok ismerkedni,mert az elején elrontják azzal,hogy agyba-főbe dicsérik a testemet! Tegnap este is csak azt irkálta egy újonnan megismert férfi,nagyon ,nagyon sey nő vagyok,nagyon meleg,felizgul a fotó látványától! /Normál ruhás fotó/

Innentől kezdve elmegy a kedvem,mert azt gondolom,naa,ez is csak d.ugni akar,semmi komolyat!

Miért ez a téma a férfiaknál? Miért nem érdeklődik felőlem,akár foglalkozás,gyerek,lakhely,terveim,stb!?

Miért térnek ki egyből a szexységre,intim dolgokra?

Talán megismerne jobban és utána jöhetne ezzel a témával! De nem,beleugranak a közepébe! Miért??


2016. nov. 26. 12:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Megsértődnél, ha azt írnám, hogy engem a makulátlan külsőddel nem tudnál lekenyerezni? Jólesne? Ugye, hogy nem.
2016. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

11. Nem,nem sértődnék meg és nem is esne rosszul! Több okból sem,hiszen nem mondtam,hogy makulátlan testem van és ne a testem miatt akarjanak kimondottan megismerni.

Persze,kell egy külső vonzódás,anélkül nem működik,de ne első nap csak arról áradozzon és csak azt lássa!Ha valakire igazán kíváncsi a másik,akkor valami csak vonzotta hozzá!

Ha valóban sexet akar,semmi komoly,akkor indítanak így,de persze ettől lehet,hogy valaki tök komolyan gondolná az egészet,de nekem már elmegy tőle a kedvem és nincs időm kivárni,ha 2-3 nap után is csak ezt ecseteli!

2016. nov. 26. 15:54
 13/17 anonim ***** válasza:
Mert mi mást láthatna? Látni csak azt lehet, ami visszaveri a fényt. Így működik a szem.
2016. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Miért kreténekkel ismerkedsz? XD >,<


Kérdezd meg tőlük. Én csak normális, valódi férfiak nevébe tudnék beszélni, így nem tudok válaszolni miértjeidre, mert nálunk nem léteznek ilyen marhaságok.

2016. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagy a verseny és a konkurencia egy-egy szép nőnél. Ezek a fickók szimpla szerencsére bazíroznak, egyből be akarnak vágódni, időt feleslegesen nem pocsékolni. Macsóskodás, vagy csak annak akar látszani.
2016. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha nem a tested rakod ki, nem azt fogják minősíteni. Ez nagyon egyszerű ám ''Erzsike''. Kiteszel az ARCODROL egy mosolygós fotót,( ha már muszáj) és ennyi. Ha nem a tested akarod eladni, akkor ne azt reklámozd.
2016. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is arra tippelnék, amit az 5-ös is pedzegetett, hogy gagyi, semmitmondó az adatlapod, amiről kb. csak annyi derül ki, hogy jól nézel ki + nem tudsz / akarsz egy rendes adatlapot összerakni.

Ha tényleg ez a helyzet, akkor nem egészen értem, hogy miért csodálkozol azon, hogy így aki rád ír, az tényleg csak a külsőd miatt teszi. Ha szerinted nem ez a helyzet, akkor pl. kíváncsi vagyok, hogy mit írtál bele, mert akkor lehet, hogy abból már tudnánk konkrét dolgokat is mondani, hogy mi lehet a hiba.


Természetesen egy jó adatlapnál is bőven lesznek olyanok, akik el se olvassák, mit írtál, de ott már jó eséllyel lesznek olyanok is, akik viszont nem csak azt nézik, hogy "hú, jó bőr, megdugnám".

2016. nov. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!