Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg minden nap borotválni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden nap borotválni kell a puncit és a hónaljat vagy csak túlzásba esik a barátnőm?

Figyelt kérdés

Azt mondta ez neki mindennapos teendő, hiába mondtam neki, hogy miattam nem kell minden nap a punciját borotválni azt mondja nem is miattam csinálja, hanem mert neki ez így jó.


Más lánynak is minden nap szőrtelenítenie kell, vagy inkább ő esik túlzásba?



2019. júl. 8. 19:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem túlzás és nem is egészséges.

2 naponta elég

2019. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Én a hónaljamat minden nap szoktam mert hamar nő mindenhol a szőröm és ilyenkor nyáron ugye látszik. Alul meg általában hétvégére szoktam csak mert akkor találkozunk, bár így is elég mert ahogy nő ki eléggé bök, de nyilván ha találkozunk én is jobban érzem magam, ha le van borotválva.
2019. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Ez nagyon túlzás, elég heti 1x vagy 2 hetente attól függ milyen gyorsan nől.
2019. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jah, én is ilyen voltam...
2019. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Vagy gyantáztassa az hetekig kitart 😃
2019. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is viszonylag gyorsan nő, de én nem szoktam minden nap, nem bírja a bőröm. A puncim van, hogy csak hetente egyszer. A hónaljam nyáron is legfeljebb 2naponta, ha fel tudok venni olyan felsőt, ami takarja, akkor 3napig is meghagyom. Ha épp randiznék, akkor randi előtt szedném le. Mindennapi borotválásba belehalna a bőröm, így is sok neki.
2019. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Böven túlzás heti 1-2 az szeintem a jobb ha nem akarja hogy látszodjon hogy nő.
2019. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Nagxon túlzás. Ha ennyire szeret szőrteleníteni akkor menjen el gyantáztatni. Akkor hetekig nem lesz gondja erre.


L

2019. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Túlzás.

Nem is értem hogy bírja a bőre.

Volt màr pàrszor hogy egymást követő napokon intim részen borotvàlkoztam. Kipattogott és vérzet az egész.

Szerintem heti 1 bőven elég.

A hónaljamat gyantázom magamnak, szóval 2 hétig nincs vele gondom.

Lehet a gyanta jobban bejönne neki.

2019. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az a baj, ha elmondom neki ezeket, akkor meg le fogja venni a fejem, hogy mit szólok bele.

2019. júl. 8. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!