Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek kell borotválni a hónaljszőrt?

Figyelt kérdés
Fiúként nem egyértelmű számomra, hogy kell-e borotválni. És persze sokaknál ez egyáltalán nem fobtos dolog de azért a legtöbb ember biztos tudja hogy melyiket szereti jobban.

2018. okt. 21. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában komfortosabb érzés, hogy borotválom. F
2018. okt. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy kell. Mindenki azt szőrtelenít, vagy nem szőrtelenít, amit akar vagy nem akar.

Mondjuk én nőként preferáltam mindig, ha egy pasi az intim területet és a hónaljat szőrtelenítette, a párom is ezeket a területeket szőrteleníti. De soha nem volt elvárás nálam.

2018. okt. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
a hónalj szőrtelenítése olyan mint a fogmosás. Nem kötelező, de ne csodálkozz ha megszólnak érte ha kihagyod. Az alap higiénia része, ha nem akarsz valami izzadt, savanyú szagú, igénytelen bunkónak tűnni.
2018. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kell: hónalj, mellkas, has

Nem kell: láb, kar, intim terület


De más nő lehet máshogy látja.

2018. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szerintem egy pasinak nem kell
2018. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a borotvált férfi hónaljat, szerintem ott nagyon is izgató a szőr.
2018. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 he84 ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy borotválni kell. Nem kell. Úgy hagyod, ha te úgy szeretnéd és ne csináld mások miatt kényszerből, ha te alapból nem akarod. Semmit nem kell, nem muszáj, nem kell behódolni ennek a szigorúan elvárásos szőrtelenítési divatnak. Ezt lányokra, nőkre is értem ugyanúgy. Nem ettől függ egy ember értéke, na meg egy divatnak nem szabadna elvárásnak lennie.
2018. okt. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A barátomat zavarja, ha nagy a hónaljszőre, és azt mondja, úgy büdösebb is. De közbe-közbe hagyja egy kicsit megnőni.

Szerintem is így jó, néha-néha meg kéne borotválni, de ahogy neked jó.

2018. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki maga dönti el. Ne legyen izzadt, büdös. Nekem személy szerint jobban tatszik ha le van szedve, de nem szempont.
2018. okt. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nagybotos ***** válasza:
83%

A szőr fokozza a pasi illatát. Ez vagy vonzó, vagy taszító. Informál a szag. Mosni rendesen! de nem jó a dezodor, mert az izzaddtségnak ki kell jönnie.

Egyszer egy első talinál a lány azt mondja: és a szagod is jó! Télikabátban voltunk. Teljesen leámultam!!

2018. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!