Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szoktátok borotválni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szoktátok borotválni a fanszőrzeteteket? És ha igen, akkor milyenre? A pasitoktól is elvárnátok ezt?

Figyelt kérdés

Mikor kezdtetek neki kezdeni a borotválásnak? Ekkor még szüzek voltatok? Szerintetek a fiúknak is kell, és ha igen akkor mikor?


Légyszi írjatok kort is!!!!!


A válaszokat előre Köszönöm! A normálisaknak jár a zöld kéz!



2017. dec. 17. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Gyantázom, csupaszra. Simább lesz, mint borotvával és tovább sima marad. 13 éves korom óta leszedem. Nekem kényelmesebb, higiénikusabb, könnyebb tisztán tartani, nem izzadok bele, ...
2017. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Alkalmanként. Nem állandoan, plusz gyanta. Néha csak letolom hajnyíróval. Sztem gimis koromban kezdtem, de nem emlékszem pontosan.

A pasi is igazitsa meg azért, ne legyen dzsungel. De ha nincs csupira borotválva, az sem zavar.

2017. dec. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
12-13 éves korom óta borotválom csupaszra, akkor még szűz voltam. A partneremtől nem várom el.
2017. dec. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Azt tapasztalom férfi oldalról, hogy nem szabad bozótnak lennie. Egyszerű hajnyíróval letolod még puha marad és higiénikus.


Én nem vagyok hajlandó senki kedvéért babapuncira lebototválni/gyantáztatni a golyóimat.

Megpróbáltam és iszonyúan begyulladt a bőröm, és nem is jön be.


Csajon nincs nagy elvárásom, lehet leszállópályás is, csak a bejárat körül ne legyen nagy rumli.

2017. dec. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Én mindig leszedem. Sőt a páromnál is szeretem, mert sokkal jobb úgy az orál. Nekem is meg ha ő csinálja nekem?
2017. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányok, nincs senki, akinek szőrös lenne? :(
2017. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!