Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit vártok el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit vártok el a pasitoktól az ágyban?

Figyelt kérdés
Milyen hosszú legyen a szex? Milyen tempóban csinálja? Hogy éreztetik vele, hogy mire vágytok? De úgy en bloc, arra is kíváncsi lennék, hogy hogy néz ki nálatok egy átlagos együttlét?

2016. aug. 30. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyen előjáték, nyaljon-faljon, persze én is őt. Én nem szeretem a lagymatag szexet, dugjon meg rendesen. Nem durván, de ha nagyon belemerülünk, akkor jól esik egy kis fájdalom is. És nem kell, hogy időtlen-időkig tartson, ha ügyes, 20 perc alatt elélvezek 3x is.
2016. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

20-30 perc elég.

De legyen előjáték, tehát nyaljon ki de úgy igazán, persze ez fordítva is működik, szóval nem csak neki kell foglalkoznia velem, hanem nyilvánvalóan én is csinálom neki.

Utána dugjon meg rendesen, akár úgy, hogy lábra állni ne tudjak.

Tehát ne szöszmötölés legyen.

2016. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
simogatás, csókolózás, érezzem, hogy odavan értem, (én is visszaadom mindezt.) aztán vagy 69, vagy egymás után orál, és igen, a behatolás után én is szeretem, ha intenzívebb a szex, nem kell finomkodni. Nem feltétlenül kell mindig több póz, valóban, ha már nyalásnál van csikló orgazmusom, és utána behatol, akkor már nem várok el feltétlen hosszú dugást. Amúgy hüvelyi orgazmusom nem mindig van, de ez nem is baj, attól még jó az együttlét. Amit úgymond elvárok, az az elején a simi-csók kezdet és NYALÁS! Ezt mindenképp. Természetesen én is visszaadom mindezt mindig.
2016. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Előjáték legyen rendesen, figyeljen oda rám, érezzem azt is közben, hogy szeret, és legyen orális kielégítés is. És nyilván mindezt én is viszonzom.

15-30 perc, és hol így, hol úgy: Néha legyen gyengéd, szerelmes együttlét, néha meg keményebben (az nem egyenlő a durvával!) d*gjon meg. Ez hangulatfüggő.

2016. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan előttem leírták nagyon jól. Ne siettesse a dolgot, szépen csókolózás, simogatás, ölelgetés, puszik mindenhová, lassú vetkőztetés. Bókok. Hogy milyen jól nézek ki, jó az illatom, szexi a fehérneműm, jó a mellem, de beindítom stb. stb. Én szeretem ha a melleimmel is foglalkoznak, arra is puszik, simogatás, markolászás, szívni stb. Speciel azt is élvezem ha a fenekem markolásszák, néha rá-rá csapnak. Aztán simogathat lent is,esetleg ujjazás attól már be is nedvesedem általában. Majd orális szex, adok-kapok, de jó, ha azért 2-3 percél tovább tart. Közben ujjazás is mehet, de úgyis szoktam jelezni, ha igénylem... :D A szexben ne legyen lagymatag, de ne is vadállat, valahogyan félúton. Én kedvelem ha néha 1-1 nagyobb lökés is van, mikor igazán tövig betolja. Lehetőleg több pózra is legyen vevő, én szeretem ha a pasi irányít az ágyban, lefogja a csuklóm és egyebek. Közben is mehet a simi, csókok, csikló izgatás ujjal stb. Ne legyen néma. Lássam, hogy neki is jó, esetleg kérdezzen rá még az elején, hogy nekem jó-e, minden oké-e. Szerintem is 15-30 perc az ideális, utána néha kicsit unom vagy kiszáradok, de pasi függő. Aztán szex után ne csak felöltözzön, fal felé forduljon és hasonlók. Jól esik az ölelés, puszik, némi beszélgetés, törődés.

Szóval szerintem ha a férfi figyel a nőre, hogy neki mi a jó, érdeklődik, figyeli a reakciókat, nem önző és nem csak a saját örömére koncentrál az már fél siker! :)

24/L

2016. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyi ha leirom amit en szeretek az meg nem garamcia h egy masik lanynak az jo lesz


Alapdolog h figyelsz a lanyra a reakciokra

Elojatekt ne feledd es az utojateket se !!! Ugyan olyan fontos

A hosszusag ? Kerdes h mi az izgalmasabb egy lassu hosszu szeretkezes vagy egy gyorsmenet a falnak dontve

Az elobbi akar tobb oras is lehet az utobbi 5-10 perc max


Tempo? Az elejen alt lassabb plana ha szuk a csaj majd lehet fokozni de a lany majd jelzi jo esetben neki mi fele meg



Kommunikacio? Van olyan aki nem mond semmit sem csak varja h kitalad neki mi a jo. Van aki finoman iranyitja a mozzdualtod. Van aki kemenyen elmondja h mit csinalj. Es ezek kevereke vagy mas...


Szoval ezer arnyalat ...

Ami fontos h ne legyel onzo ...ami nektek pasiknak automatikusan magy az a noknek egy talulasi folyamat resze !

A noknek az orgazmusa sokkal erzekenyebb es osszetettebb folyamat. Adott esetben akkor is elvezetes a szex nekik ha nem elveznek el. Siman erezhetik utana h jol laktak vagyis.kielegito volt a szex orgazmus nelkul. Sok lany nem kepes.huvelyi orgazmusra... Naluk figyelj arra h csikloi orgazmust kapjanak. Szex elott kozben es utan sokkal erzekenyebbek a noi lelkek vigyazz mit mondasz mekik !


Ha gomdolod kerdezz ...

2016. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak hagyja, hogy én dugjam őt. Bár ő nem is tudna mást tenni. Egy átlagos együttlét hogy néz ki? Ő aranyos, én gonosz, általában megharapdálom és karmolom őt.
2016. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívja harapja a nyakam, fogdossa a fenekem, legyen érzéki de kemény is
2016. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

"De úgy en bloc," --> Mivan?

Egyébként, arra, hogy legyen figyelmes, csinálja amit mondok neki, kommunikáljon. Nem vagyunk egyformák, van akinek egy technika örömöt okoz, van akinek ugyan az meg fájdalmat.

Az idő is relatív. Kinél mit kíván az ember.

2016. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Mit nem értesz a "de úgy en bloc"-on? ÖSSZESSÉGÉBEN IS érdekli a kérdezőt, hogy kinél milyen egy együttlét. Ezt jelenti.
2016. aug. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!