Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki járt már így? Vagy él...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ádám Don Jon kérdése:

Valaki járt már így? Vagy él így a párjával hogy nincs szex?

Figyelt kérdés

KB 6 éve vagyunk együtt

Én 26 éves férfi vagyok

A párom 24 éves nő.

4 éve élünk együtt

Van egy 4 éves fiunk is

De hát szex az off

Sosem mászik rám

Én igen

De most fáradt stb

Nem csal meg mert az anyával dolgozik

Utána itthon van

Szóval nem értem...

Még a gyerek előtt volt szex stb de már utána egyre jobban nem

És 5 perc alatt el megy utána kész

Nincs második menet stb

Nem hagy semmit nekem

Pedig a 3as témát is felhoztam hogy vegyünk be egy csajt azt mondta biztos hogy nem. Akkor vegyünk be egy pasit elkezdi ő nem ribi

Akkor mennyünk ketesben hotel stb akármi

Azt sem ez a nő olyan lett mint egy 70 éves nő

Heti 1 szex és ennyi de az is katasztrófa

Ő fáradt. Ő ideges ő most nem akar

Ezek a kifogások

Sem ejszaka

Se nappal

Semmi

Már a fejembe meg fordult hogy meg csalom

Hát 26 évesen ki akar szex nélkül élni

Amikor a saját párja vissza utasítja

Akkor???? Évek óta ez megy könyörgöm neki meg minden veszekedés is volt már ebből de ugyan úgy

Nem akarja

Nem jön rám

Nem csábít el semmi

Csak szét teszi a lábát és ezt mondja gyere akkor

Pff hogy lehet ilyen egy nő?? Mitől lehet ilyen?? Valaki hasonló helyzetbe került????

Már meg örülök idegbetegé tesz és lelkileg is meg vissel már annyiszor vissza utasított

Hogy már van amikor le lankad benne stb

Egyszer meg csalt 4 éve terhesen egyszer az ex pasijaval azóta ez a dolog bennem van ez is lelki sajnos számomra.

Ki mit tanácsol??



2019. júl. 6. 19:13
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

24:es Ez jó kérdés ameddig úgymond friss a házasság azt hiszed hogy majd mindent meg beszéltek és minden rendbe jön ezt úgy 8-10 évig hiszed

Majd mikor rájössz hogy ez soha nem lesz már nem jó hanem még jobb sem már késő

Van két gyerek bele fáradtál és el fásultál a sok vitába a sok átverés és tettetésbe nem akarsz már új kapcsolatot sem mert nem bízol a nőkben és ott motoszkál a fejedben a két gyerek és...

És ott tartasz hogy ha nagykorúak lesznek és nem fogja már őket rosszul érinteni akkor elválsz és új életet kezdhetsz

Most itt tartok és a válás minden napos dolog de mivel ezer szál köt össze de ezer szál szét is akar szakítani nem tudod mikor és hogyan legyen az egész

Ezért mondtam hogy ezzel a tudattal és friss kapcsolatban ha nem megy akkor azonnal lépnék mert minél tovább húzod a szakítást annál nehezebben megy minden

2019. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
31: Ok, de mi a garancia rá, egy következő BÁRMELY kapcsolatban 10+ év után nem így lesz? Nem ez a dolgok törvényszerűsége?
2019. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!