Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki járt már így? Vagy él...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ádám Don Jon kérdése:

Valaki járt már így? Vagy él így a párjával hogy nincs szex?

Figyelt kérdés

KB 6 éve vagyunk együtt

Én 26 éves férfi vagyok

A párom 24 éves nő.

4 éve élünk együtt

Van egy 4 éves fiunk is

De hát szex az off

Sosem mászik rám

Én igen

De most fáradt stb

Nem csal meg mert az anyával dolgozik

Utána itthon van

Szóval nem értem...

Még a gyerek előtt volt szex stb de már utána egyre jobban nem

És 5 perc alatt el megy utána kész

Nincs második menet stb

Nem hagy semmit nekem

Pedig a 3as témát is felhoztam hogy vegyünk be egy csajt azt mondta biztos hogy nem. Akkor vegyünk be egy pasit elkezdi ő nem ribi

Akkor mennyünk ketesben hotel stb akármi

Azt sem ez a nő olyan lett mint egy 70 éves nő

Heti 1 szex és ennyi de az is katasztrófa

Ő fáradt. Ő ideges ő most nem akar

Ezek a kifogások

Sem ejszaka

Se nappal

Semmi

Már a fejembe meg fordult hogy meg csalom

Hát 26 évesen ki akar szex nélkül élni

Amikor a saját párja vissza utasítja

Akkor???? Évek óta ez megy könyörgöm neki meg minden veszekedés is volt már ebből de ugyan úgy

Nem akarja

Nem jön rám

Nem csábít el semmi

Csak szét teszi a lábát és ezt mondja gyere akkor

Pff hogy lehet ilyen egy nő?? Mitől lehet ilyen?? Valaki hasonló helyzetbe került????

Már meg örülök idegbetegé tesz és lelkileg is meg vissel már annyiszor vissza utasított

Hogy már van amikor le lankad benne stb

Egyszer meg csalt 4 éve terhesen egyszer az ex pasijaval azóta ez a dolog bennem van ez is lelki sajnos számomra.

Ki mit tanácsol??



2019. júl. 6. 19:13
1 2 3 4
 21/32 Bence_ ***** válasza:
100%

Csak kényszerből van veled.

Tuti, hogy nem is szeret, a megcsalás is ezt mutatja.

Vagy lemondasz a szexről vagy lépsz és egy normális kapcsolatotban élsz.

Mondjuk a gyereknek is az utóbbi lenne a jobb, egy jó minta lenne előtte.

2019. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
40%

Igazából azt akartam írni, hogy ennyi év után sajnos előfordul, hogy megritkul a szex. De azért a heti eggyel én kiegyeznék, nálunk 4 hónapja semmi nem volt. De olvasva a te sztoridat, azt mondom, hogy nálunk még istenes a helyzet ehhez képest.


Ha nem tudod elvinni terápiára, és nem tudjátok megbeszélni, abból tényleg megcsalás és válás lesz.

2019. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én ugyanebben a cipőben jártam csak nekem a második gyerek után jött a probléma

A gyerekek előtt minden rendben volt heti 5-6 sex volt és mikor terhes lett örültünk neki megszületett az első gyerek egy kisebb visszaesés volt talán 7-8 hónap és felszedett pár kilót ez neki gond volt ezt megbeszéltük majd azt is megbeszéltük hogy a második gyerek egy kicsit később amikor már minden rendben lesz akkor jöjjön

Egyszer szó nélkül elkezdett fogyózni és lefogyott pár hónap alatt de annyira mint 18-20 éves korában volt szép és kívánatos volt

A szex hát annyira kívánta nem tudom miért talán azért mert fogyózott és azért valami változott hogy álom 7-8 hónapunk volt

Volt olyan nap hogy reggel este volt sex de naponta egyszer mindég volt hogy arra keltem hogy úgy dolgozik a fütykösön hogy nem bírtam felülni az ágyon kivégzett

De a barátnőivel a munkahelyen nagyon elkezdtek kicsapongani egyik nap este munka után nem jött haza egy óra multán elkezdtem keresni telefon kikapcsolva minden át futott a fejembe és éjfél után be esett a házba

Be rúgva lefeküdt egy szó nélkül

Két három nap szó nélkül telt majd elgurult a gyógyszer és kérdőre vontam a válasz buliztak és nem szólt mert úgysem engedtem volna el

Majd jöttek az infók hogy az egyik barátnője öcsikéjével látták csókolózni és....

mikor kirobbant ez miatt a botrány ott tartottunk hogy van egy gyerekünk ő egy fiatal sráccal vagy meg csalt vagy nem és mint kiderült ez nem az első eset volt

Megmondtam neki hogy döntse el hogy én vagy a srác ezt zokon vette mert ők csak barátok és duma buma buma

Attól a naptól végevolt mindennek mintha akkor egy másik nőre kicserélték volna sex semmi havi 1-2 max beszélgetés semmi bérlőtársi viszony

A következő nagy beszélgetés ő sírt én mondtam a magamét ő azt állítja ku...ak érzi magát és nemtud tovább lépni

Megbeszéltük hogy kezdjünk új lappal de akármennyi beszélgetés volt 1-2 hétig tartott utána vége

Majd bejelentette hogy terhes mikor megbeszéltük hogy addig ameddig minden nincsen rendben nincs még egy gyerek nem hatotta meg

A második gyerek után ki költözött a közös szobából 2 évre no sex és semmivel nem törődött felszedett majdnem 20 kilót két év után kérdőre vontam hogy akkor most mi van

Ő rögtön jött hogy kövér és szégyenli mondtam neki ha én fogyózom attól ő nem fogy le ezt neki kell megtenni ha szeretne le fogyni de én így is szeretem és elfogadom nem hatotta meg

Erre azt mertem mondani hogy bezzeg a barátja kedvéért anno le fogyott mert lefogyott na én lettem a közellenség

Azután sex semmi csak az állandó megbeszéljük a dolgokat kb 100szor duma soha semmit nem ért

Nálunk is feljött a 3 as mind két nem bevonásával ugyanez volt a reakció

Ha volt sex akkor az annyi volt mint neked szinte szó szerint na gyere szétteszem a lábam hátradőlök dugj meg csak hagyj békén egy két hétig mintha egy zsákot dugnál

Na ezt azért írtam le elnézést a hosszú levélért mert ez hajaz a tiedre csak már én 44éves vagyok és a válás mindennapos téma hogy mi lenne a jobb de se veled se nélküled

Ha most én 26 éves lennék és ezzel a tudattal futnék neki a dolgoknak még ha 1-2 gyerek van akkor is elválnék mert ezt a gyerekek is meg érezték bárki bármit is mond

Hogy a megcsalás hozta ki a dolgot nála az biztos azon gondolkodj el hogy nála mi hozta ki az egészet mert valami kiváltó ok volt amit nem mer elmondani vagy szégyenli vagy nem mer tovább lépni mert fél tőle mint pl válás vagy őszinteség a gyerek kié mert nálunk ez is felmerülhetett az időrendiség miatt stb

Természetesen nálunk már hogy alig van sex felvetettem hogy nyitott kapcsolat oda mehet ahova akar és azzal akivel akar de minden voltam csak ember nem

2019. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
23: miért nem válsz el?
2019. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Valszeg nem jó neki veled a szex, így aztán nem is kivánja.
2019. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

23# nem semmi az eseted

Na hát nálunk 70%ban ugyan ez van

Csak ő nem jár bulizni sosem akart

Én sem vagyok bulis típus.

Nem is iszik én sem iszom

Sajnálom az eseted tényleg kB egy cipőben járunk engem is meg csalt téged is...

Ő is fel szedett 15 kg kB

Én 20 kg

Nekem is le kéne fogyni

Neki jól al de hát minden igaz csak amit én mondok az nem.. Ahh tiszta gyász ez a kapcsolat

2019. júl. 8. 00:40
 27/32 A kérdező kommentje:

25# hát nem tudom

Lehet hazudik mert szoktam kérdezni tőle és neki jó volt azt mondja rá

És látom rajta amikor elmegy hogy tényleg gatya neki. Szóval nem értem

Az ex pasiját szeretheti 5 év után is??

Vagy én nem értem az a baj nem volt szűz..

Amikor össze jöttünk

Az exe vette el neki és velem volt másfél évig és utána meg csalt az exevel

Szóval lehet 5 év után is érte dobog a a szíve.. Pedig kérdeztem de hat ha igazam is lenne hazudna

Ilyen bánat nőket hihetetlen

Komolyan én külföldön születtem ott is éltem de ebben az országban annyi ribi van annyi meg csalás hogy rendesen durva!!

Nem értem mi van a magyar emberekkel

Hogy ennyire félre mennek

Főleg a nők..

Sok nő utalja ilyenkor a pasikat amikor őszinték. De hát a ribiknek fáj az igazság

Esküszöm a rosszlanyokon lévő nők többet érnek a szemembe mint nemeik habizti hűséges feleség anya stb

Már rendesen utálat van bennem

A sok 2 színű nő miatt

Már bízni sem merek a nőkben

Na mind1 köszi mindenkinek fiúk lányok

Tényleg köszi a sok választ :)

Pusztuljon a világ csak baj ne legyen 😅

2019. júl. 8. 00:46
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az exe nem hízott 20 kg- t, ezért őt kívánja.
2019. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy nem volt szűz, és nem is a magyar nőkkel van a gond.
2019. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
R.bancok, r.bancok, terhes r.bancok (csúnya dolog, de egyszer éltem a lehetőséggel, én szingli voltam, nagyon jó volt egyébként, azóta is várom, hogy újra terhes nővel lehessek) mindenhol... És még hogy a férfiak hűtlenek. Kérdező, szerintem most is csal téged a párod. Alkalmat mindig lehet rá találni, akkor is, ha anyuval dolgozik. Tarts te is szeretőt és/vagy menekülj. Tudom, nem könnyű, főleg ha szereted. Nekem is volt hasonló, de nem volt gyerek legalább. F 40
2019. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!