Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Aki nem szeret egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Aki nem szeret egy férfit orálisan kényeztetni hogy fogadtatja el ezt a párjával?

Figyelt kérdés

2019. jan. 28. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Az első alkalommal véresre fogazod a farkát.
2019. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
És közben mosolyogva mondod neki, hogy ugye jól csinálom édesem?
2019. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nos elfogadni senki nem akarta. Pedig még csak azt se kértem h nyaljanak ki. Próbáltam kompemzálni a dolgot de valahogy a pasik többsége megszállottan rajong az orálért. 22/L
2019. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint üljetek le és beszéljétek meg. Kedvesen mondd el neki hogy ez számodra megalázó/undorító stb. Mondd el hogy miért, és azt is higy te sem kérsz olyat ami neki kellemetlenséget okozhat. Ha valóban szeret akkor meg kell értenie. (Esetleg kössetek kompromisszumot hogy kipróbálod ha ő is tesz olyasmit amire te nagyon vágysz és ő kevésbé szeretné.. Vagy esetleg feltételeket szabsz hogy mikor vagy hajlandó megtenni.. Pl alaposan mosakodjon előtte és hasonlók) de ez a zárójeles a kevésbé elfogadható megoldás. Sajnos ha nem érti meg hogy te ezt nem szeretnéd akkor nem szeret annyira hogy megérdemeljen téged.

(én a szerencsésebbek közé tartozom.. Nekem mindig attól tart a barátom hogy nekem ez kellemetlen lehet és mindig elmondja hogy csak akkor ha szeretném is)

20/L

2019. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Baromság..csak a leszbi barátnőmnek nemtetszett a szopás..később volt még 2 szegény pasi,akit boldogított és már10 éve csajokkal van(ő a fius).szopni azt kell,máskülönben a férfi úgy érzi,hogy nemszeretik
2019. jan. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!