Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem hagyja már viszonzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyja már viszonzás nélkül kényeztetni magát?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején még csinálhattam vagy kérte az orált viszonzás nélkül is, de mióta először lefeküdtünk, csak úgy csinálhatom neki az orált ha neki is van alkalma viszonozni. Például, ha nekem megvan van nem engedi, hogy kényeztessem, mert ő engem olyankor nem tud, pedig szívesen csinálnám neki. (Köszi, de a kérdezd meg tőle válaszokkal nem vagyok előrébb, mert hiába kérdeztem, annyi volt a válasz, hogy ez így korrekt, pedig korábban engedte.)

2018. nov. 22. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez jó kérdés! Gondolom nem akarja, hogy te kielégületlenül maradnál. Ugy érzi önzőség lenne, ha csak ő kapna, de nem viszonozná neked! De az, hogy nem engedi, pedig te akarnád sehogyan sem hangzik rosszul!
2018. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Na most ez miért baj, ha meg önző lenne, akkor meg az nem tetszene.
2018. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem tudatosítottad vele eléggé, hogy neked az örömet okoz ha kényeztetheted ők azokon a napokon is amikor megvan, és mivel ez neked örömet fog okozni ez nem egy önző dolog.
2018. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Mert a szexualitás két emberről szól.

Két ember kielégüléséről, öröméről, élvezetéről. Egy normális, magára valamit is adó ember nem hagyja, hogy csak ő legyen kielégítve és visszafelé semmi.

2018. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek inkább örülnöd kéne, ritka az ilyen pasi. Nem azért mondom, szívesen csinálom, de az nem oké, ha már elvárás.
2018. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Magyarázdd el neki hogy ez neked örömet okoz, szeretnéd csinálni, és nem kell amiatt agódnia hogy nem tudja viszonozni, és közben gomboldd a nadrágját. Erőszakold (erőszopjad)meg😋. Értesd meg vele hogy te akarod.
2018. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Ez olyan nagy baj h nem egy önző barom aki elvárja h csak te kényeztesd ő meg semmit sem tesz azért h te is élvezd?
2018. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!