Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szerettek orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerettek orálisan kényeztetni?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, hogy csak mi férfiak szeretjük kényeztetni a nőket és bármikor szexelni, de a nőknél egészen másképpen van ez. De most csak az orális része érdekel, hogy a nők hogy vannak ezzel a dologgal.
2018. szept. 9. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

én imádok szopni. nem csak szex előtt/alatt.

egy esti tv nézés közben is akár, csak úgy spontán, vagy munka előtt, után, vagy bármikor. a mostani párom farkát pedig kimondottan szeretem, olyan formás, olyan szép

2018. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Ez személyiségtől és a szexuális beállítottságtól illetve igényektől függ.

Én eltökélten álltottam fiatalon, hogy mindent meg fogok tenni annak érdekében, hogy a kapcsolataim jók legyenek, és mivel a rendszeres és a jó szex mindeznek az alapja, oda fogok figyelni a részletekre és olyat is bevállalok, amely számomra nőként, akkor még nem volt túl vonzó és kecsegtető, (sok más ember véleményéből leszűrve) csakhogy a páromnak és majd később férjemnek, kielégítő legyen velem lenni...

Ilyen volt pl. az orális szex vagy például az anális szex, és meg kell mondjam, volt akivel szerettem, volt akivel nem, akivel pedig nem élveztem, azzal többszöri próbálkozás után, én magam nem igényeltem.

Tehát, én azt mondom, ahhoz, hogy egy nő mindezt élvezze és rendszeresen igenyelje, előbb vágy (mert sokan undorodnak az oráltól) majd másodlagosan egy jó és “ínycsiklandó” társ kell hozzá.

2018. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
hogy én még nem találtam ilyen lányt... -.-
2018. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Ja nem rossz
2018. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2018. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
A legtöbb nő pont olyan mint az egyes:) Vagy csak nekem volt szerencsém.. :D
2018. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Én sajnos ilyen nővel még nem találkoztam 😩
2018. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Én imádom...
2018. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Én nagyon szeretek és a legjobb, hogy a párom is élvezi.
2018. szept. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Én szeretem csinálni, amikor csak párom akarja, bármikor.
2018. szept. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!