Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj az, ha nem szeretem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha nem szeretem a férfit orálisan kényeztetni?

Figyelt kérdés
Szeretem, jó vele, de a péniszét egyáltalán nem szeretném a számba venni.
2018. máj. 21. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Akkor nem szereted igazán!
2018. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Ő sem nyal vagy senkitől sem igényled ? Ha neki van szopi igénye el fog járni macázni hogy kiadja a mérgét .
2018. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Nekem nem bj
2018. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem kötelező. Férfiban is van aki nem akarja. Meg olyan is amikor az egyik csinálja a másik nem.
2018. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Őszintén megmondom sokáig én se szerettem csinálni, nem is csináltam. Undorítónak tartottam pedig úgy éreztem szeretem azt akivel voltam. Aztán jött egy pasi aki megszerettette velem, mégpedig azáltal hogy nem kényszerített rá. :) (Persze azóta már mással vagyok de ez nem tartozik ide...)
2018. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha a pasit ez nem zavarja, akkor nem baj. De ha ő nagyon szeretné, akkor ez előbb utóbb konfliktust fog eredményezni. Nem értem egyébként, szerintem az egyik legcsodálatosabb dolog a világon, mikor a szeretett férfi megvonaglik a kezeid között attól a kéjtől, amit a nyelveddel okozol neki... De nyilván a te döntésed. 😊
2018. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%
Ne már mi bajotok van?Világon az egyik legfontosabb dolog hogy egy nő szo.ni tudjon.Az nélkül nem tudom elképzelni a világot de még élni sem nagyon érdemes.Nagyon rossz lenne orál nélkül élni.Szexelni sem lenne kedvem és jó kedvű sem gyakran lennék.Inkább legyen világháború de ne akarj egy férift se megfosztani ettől és egy nő se akarja.Inkább fejlesszétek a tudást.26f
2018. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Van ilyen én meg a nyalástól undorodom.


Nem vagyunk egyformák ne aggódj ezen.


F/41

2018. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Azért "baj", mert megfosztod egy igen jó élménytől azt, akit szeretsz.

Te sem igényled az orális kényeztetést?

Ő nem reklamál miatta?


Ha mindkettőtöknek jó így, akkor persze semmi gond.


Nekem szerintem beletelt egy évbe, mire az első pasim farkát a számba vettem. Ő elég türelmes volt, nem erőltette, csak néha utalt rá, és akkor amikor végre "rákaptam az ízére", rájöttem, hogy ez tök jó dolog.


Sokkal változatosabb és jobb a szex, ha orál is van benne. El sem tudnám képzelni nélküle.

2018. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5%
Nem sokáig lennék együtt olyan csajjal aki nem szop jól és végig se csinálja.
2018. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!