Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen a lábam. Őszintén,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen a lábam. Őszintén, nagyon undorító? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Semmi rövidet nem merek felvenni.

[link]



2019. júl. 4. 23:48
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
O láb. Mint, aki lovon született. Viszont, nem tehetsz róla. Nem vészes!
2019. júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Vállalható. Nyugodtan vegyél fel rövidet.
2019. júl. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Az első ami eszembe jutott hogy most komolyan azt hiszed hogy a nadrág ami hozzád vagy is a lábaidhoz simul az nem adja ki a formáit? Akkor mi különbség van hogy térd feletti vagy sem? Nem egy embert láttam már Debrecenbe akinek ilyen lába van és egyáltalán nem érdekelte felvette a rövidnadrágot. Még egy volt osztálytársam is. Plusz minek írtad ki a kérdést ha úgy sem fogadod el azt amit írnak? Te már eldöntötted hogy szar vagy ahogy vagy akkor teljesen mindegy ki mit ír mert magasról teszel rá. Nagy a lábad és szerinted másnak nem? Rengeteg nőnek van 40-es meg a feletti lába ez van fogadd el a sajátodat is. Kuszák a fogaid? Na azon tudsz változtatni csináltass fogszabályozót. A kifogások mindig megvannak úgy látom mint az is hogy az illető pasi és nála nem számít. Már pedig mi a fenébe lenne az másabb mint egy nő? Amiatt nem lesz pasid ahogy viselkedsz nem a lábad miatt. Menj pszichológushoz.
2019. júl. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Jó ez, nincs gond vele.
2019. júl. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Én őszintén nem értem mi baj a lábaddal.

Persze hogy görbén áll, ha egymásra szorítod a lábfejeidet....

2019. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
kiragadsz magadból egy részletet s ezen aggódsz....:) Hidd el ált.az egész nőt nézzük....nyugodtan vegyél fel rövidet. Akármilyen a lábad, lesz akinek tetszeni fog, lesz akinek nem....ne ezen görcsölj. De ha nagyon nem tudsz velük megbékélni, akkor kicsit edzél rájuk (én főleg a vádlidra ajánlanám).
2020. máj. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Ne kamuzz!

Nem Te vagy a képen.

febr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!