Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen a lábam. Őszintén,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen a lábam. Őszintén, nagyon undorító? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Semmi rövidet nem merek felvenni.

[link]



2019. júl. 4. 23:48
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Nem, nem annyira gáz. Ezt próbálom én is meg a többiek is mondani. Nem a legszebb, amit valaha láttam, de bőven elmegy, és nem ezen múlik. (Volt egy ilyen barátnőm, és a legkevésbé sem ezért lett vége.)
2019. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

De azért rosszabbat sem sűrűn látni igaz?

Mindenesetre jó tudni, hogy nem a lába miatt dobtad :D

2019. júl. 5. 00:18
 33/47 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél hallani? Nagyon úgy érzem, hogy tudat alatt azt várod, hogy erősítsék meg benned, hogy egy nagy nulla vagy.


Mi az, hogy rosszabb? Engem például a nagyon vastag boka és vádli jobban zavar, mintha kicsit görbe valakinek. Szóval ízlés dolga.

2019. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

őszinte leszek, nem szoktam ennél jobb lábat látni, de rosszabbat sem :D elárulom a titkomat: nem nagyon szoktam megnézni másokat, általában elvagyok a saját kis világomban, vagy épp dolgozok/alszok/tanulok utazás közben

kevés dolog van amire felfigyelek ilyen téren


szerintem nincs gond a képen látható lábakkal, viszont a te hozzáállásoddal van, ha emiatt gátlásos vagy az sugárzik belőled és az ront az összképen

érezd magadat jól és legyél felszabadult, mosolyogj, akkor meg főleg nem a lábadat nézik, ha ennyire zavar :)

2019. júl. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
az előzőnek teljesen igaza van, bár én valamennyire nézem. De szemből úgyis az arca, ruhája, haja, melle, deraka látszik valakinek először.
2019. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

Akkor meg nézik a fogaimat, még azok is kuszák, azt még jobban utálom.

Szerintem már mazochista vagyok. Mindig beszólogattak és már hozzászoktam az ilyesmihez. Szeretem, ha cikiznek, de közben meg nagyon fáj. El vagyok már cseszve teljesen.

2019. júl. 5. 00:25
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
"Mindig beszólogattak és már hozzászoktam az ilyesmihez. Szeretem, ha cikiznek, de közben meg nagyon fáj. El vagyok már cseszve teljesen." - ez már pszichológiai probléma, nem testi...
2019. júl. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Mindkettő valószínűleg. Köszi a válaszokat azért.
2019. júl. 5. 00:31
 39/47 anonim ***** válasza:
Minden jót kívánok neked! Próbálj pozitívabban gondolni magadra! Privátban megtalálsz.
2019. júl. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Köszi. Jó éjt!
2019. júl. 5. 00:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!