Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen a lábam. Őszintén,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen a lábam. Őszintén, nagyon undorító? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Semmi rövidet nem merek felvenni.

[link]



2019. júl. 4. 23:48
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy nem vehetsz fel semmi rövidet? Butaság.
2019. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem neked inkább a testképeddel van baj, mint a lábaddal...
2019. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.


28F

2019. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm.. talán rakd a válaimra! ;)
2019. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
Hahaha, akkor látnád az ényémet! A zokni helyén megritkult a szőr, plusz tele van rovarcsípésekkel. Ehhez képest egész nyáron shortot hordok és ismerkedek. F :)
2019. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
Félek, hogy beszólogatnak. Így is érzékeny vagyok, ha személyesen megszólnak. Szokás mindenért cikizni a másikat. Mondom, mindenkinek szép formás lába van, feltűnő, ami nem olyan tökéletes...
2019. júl. 4. 23:59
 17/47 anonim ***** válasza:

Jaj na. :) Nem annyira feltűnő, a tied, ezen gondolkodsz, neked az. Hidd el, mást nem érdekel annyira. Másrészt, ha felvennél valami rövidet, esetleg egy darabig téma lenne az "O-lábú csaj", de két nap múlva már a kutyát sem érdekelné.


Szerintem többet árt, ha ezzel foglalkozol, mint maga a problémád.

2019. júl. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Te fiú vagy. Nem számít, milyen egy fiú lába. A rovarcsípés amúgy sem gáz, inkább lenne olyan nekem is. Az elmúlik legalább.
2019. júl. 5. 00:02
 19/47 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam ilyen betűs lábakat, de szerintem egy kozmetikus segít eltüntetni.
2019. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
47%
szakadok még a gyik naiv emberein , hogy nem veszik észre a troll kérdést és még adják alá a lovat
2019. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!