Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés a fiúknak/férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a fiúknak/férfiaknak?

Figyelt kérdés

Milyen érzés az,hogy valami lötyög folyamatosan a gatyában, vagy ha nem is lötyög, de nem tudsz kényelmesen ülni tőle?

Nekünk nőknek azért sokkal kényelmesebb az élet. :)

Pl. tánc közben nem zavaró, vagy ilyesmi?


2019. júl. 4. 16:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Alsónadrágba nem érezni, lazában sem nagyon.

De amúgy nektek is egész jól tudnak himbálózni a cicik nem? :D

2019. júl. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%

Egy élmény olvasni a kérdést és a válaszokat is :D

N

2019. júl. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen, a mell is zavaró,ha nagy. De inkább nagy legyen,mint egy szúnyog csípés.
2019. júl. 4. 17:28
 14/21 anonim ***** válasza:
87%
A fenti lötyögő sokkal kényelmetlenebb lehet,abból kettő van,meg nagyobbak is.
2019. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

Ráülsz és már nem is lötyög. Zavarni sem zavar.

32/f

2019. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

Engem nagyon zavar, mire semmire nem tudom használni.

Csak pisilésre...

2019. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%

Folyjunk bele? :D

"Nem mi szívjuk meg jobban, ha nem mi védekezünk."

Biztos? Itthon jelenleg nincs beleszólásotok abba, hogy apává váltok-e, míg a nő eldöntheti, hogy vállalja-e a terhesség kihordását.

"Nem nekünk kell elviselni, a terhesség velejáróit."

És nem is ti vagytok azok, akiknek elegendő józanon besétálniuk a tárgyalóterembe ahhoz, hogy hozzátok ítéljék a gyereket válás esetén.

"Nem nekünk húzza a mellkasunk és a gerincük két emlő."

Nektek alsónadrág, nekünk melltartó, tudod.

"A fertőzés a szervek távolsága miatt csekélyebb."

Vécépapír, nedves törlőkendő.

Konklúzió: nőnek és férfinak lenni is szar, csak másképp.

2019. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%
Lehet kényelmesen ülni tőle.
2019. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
56%

Persze. Menjünk csak!


"Biztos? Itthon jelenleg nincs beleszólásotok abba, hogy apává váltok-e, míg a nő eldöntheti, hogy vállalja-e a terhesség kihordását."


A gyerek oly tekintetben nem az apához kötődik, hogy a nő hordja ki, így nehéz lenne lepasszolni. Ha megszülöd, a te felelősséget lesz. A te pénzed, te időt, te terhed, neked kell fel nevelni. Míg apa simán leléphet. Ha körül nézel talán látsz is rá precedenst. Persze ezt nem úgy írom, hogy ez rendben van, de ez olyan szempont, ami miatt nőnek lenni nagyobb szívás.


"És nem is ti vagytok azok, akiknek elegendő józanon besétálniuk a tárgyalóterembe ahhoz, hogy hozzátok ítéljék a gyereket válás esetén."


Ha az apa rendben van, nem fogják tőle megvonni a gyereket, de egyébként nagyon megfordítod az egészet. A nő a felelősség lehetőségét vonhatja meg, míg a férfi a felelősségről való lemondást vállalhatja. Ez utóbbi, sokkalta rosszabb. Attól, hogy nem engedsz a gyerekhez, nekem még elég a saját megélhetésemmel foglalkozni, míg a te esetedben, már két életért vagy felelős. Szívás ha nem engednek a gyerekhez, de a nagyobb teher a nőn van.


"Nektek alsónadrág, nekünk melltartó, tudod."


Attól, hogy van rajtad melltartó, két szép méretes mellnek még van súlya, és a melltartó és a hátadra és a válladra helyezi a tehert. Vitatkozhatunk ezen, de az én farkam sosem lesz több kg még a termetesebb mellek igen megnehezíthetik az emberek életét. Gondolom erről sem beszéltél senkivel :)


"Vécépapír, nedves törlőkendő."


Értem, szóval amikor pisilsz, vagy kaksizol, akkor közben másodpercenként törölgeted is magad? A hüvelyed közvetlen a végbél nyílásod és a hugycsöved mellett van, míg nekünk közel sem egy helyen. Ezért veszélyes.


Konklúzió: nőnek és férfinak egyaránt ildomos gondolkodnia. :)

2019. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%

"A gyerek oly tekintetben nem az apához kötődik, hogy a nő hordja ki, így nehéz lenne lepasszolni. Ha megszülöd, a te felelősséget lesz. A te pénzed, te időt, te terhed, neked kell fel nevelni. Míg apa simán leléphet. Ha körül nézel talán látsz is rá precedenst. Persze ezt nem úgy írom, hogy ez rendben van, de ez olyan szempont, ami miatt nőnek lenni nagyobb szívás."

Ha nem akarom, nem szülöm meg. Van ám ilyen lehetőség is. Abortusznak hívják. Persze kerülhet az is pénzbe, de a cirka két évtizeden át fizetendő gyerektartás még többe.


"Attól, hogy nem engedsz a gyerekhez, nekem még elég a saját megélhetésemmel foglalkozni, míg a te esetedben, már két életért vagy felelős. Szívás ha nem engednek a gyerekhez, de a nagyobb teher a nőn van."

Kevesebb fizuból eltartani a gyerekedet, akivel így együtt élhetsz és akit elméletileg szeretsz, nagyobb szívás, mint nem lenni az élete (releváns) részének? :D Elnézést, nem abból indultam ki, hogy mindenekelőtt a terhet látod a feltételezett utódodban.


"Vitatkozhatunk ezen, de az én farkam sosem lesz több kg még a termetesebb mellek igen megnehezíthetik az emberek életét. Gondolom erről sem beszéltél senkivel :)"

Te beszéltél róla bárki olyannal, akinek E-nél kisebb a kosármérete, tehát úgy a nők 99%-ával? Én közéjük tartozom, tehát nem kell beszélgetnem senkivel ahhoz, hogy fogalmam legyen arról, mennyire nehéz vagy éppen könnyű az élet mellekkel.


"A hüvelyed közvetlen a végbél nyílásod és a hugycsöved mellett van, míg nekünk közel sem egy helyen. Ezért veszélyes."

És már megint jobban akarod tudni. Ha olyannyira lehetetlen volna fertőzést kapni női anatómiával, mint amennyire annak akarod beállítani, akkor gondolod, hogy a természet ilyen módon rendezte volna be a testünket? Nem azt mondom, hogy a megfelelő higiénia nem szükséges az egészség megtartásához, csak azt, hogy a testnyílások bejáratainak másodpercenként való áttörlése nem a megfelelő higiénia kritériuma. Vagy nem hiszel nekem, ha azt mondom, hogy eddigi életem folyamán nagyjából kétszer fordult elő velem, hogy nem volt rendben valami odalent?

(Amit írtál, úgy hangzik, mintha nem lennél tisztában azzal, hogy a spermád ugyanonnan folyik ki, ahonnan a vizeleted, de abbahagyom a kukacoskodást, na.)


"Konklúzió: nőnek és férfinak egyaránt ildomos gondolkodnia. :)"

Remélem, ezt vonatkoztatod saját magadra is. :) :) :)

2019. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!