Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lehet mikor egyszerre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet mikor egyszerre két pasi pénisze van benned? És milyen érzés lehet ez a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Mármint én lány vagyok és nagyon izgató szerintem a gondolat is. És masztizni is az ilyen videókra a legjobb. Remélem nem vagyok ezzel egyedül, hogy szeretném kipróbálni. Légyszi ne privit írjatok hanem választ!
2018. máj. 24. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
2 farok egy p4nciban vagy egyik a popsiban? Amúgy érzik egymást, mert elég vékony a kettő közti rész, ha szex közben benyulsz a popsidba vagy 4nál közben a p4ncidba, ujjal érezheted ahogy jár a f4sz benned. Ez az érzés elég durva orgazmust szokott kiváltani a nőknél is, gondolhatod hogy a férfinak is jó. Egyszer én is kipróbálnám lánnyal meg egy fiúval a hármast de talán 1 haverom aki tényleg benne is lenne, a többinek csak az arca nagy.
2018. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt maximum két vékony mérettel rendelkezővel lehet megoldani. Bár lehet csak én vagyok túl szűk. Amúgy a gondolat nekem is tetszik de nem hiszem hogy nekem menne. Meg a kivitelezése sem hiszem hogy egyszerű. De izgalmas gondolat. 23/L
2018. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Kellő felkészülés után megoldható. 2 farok semmi egy baba fejéhez képest :)
2018. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem pontos a kérdés: akkor is 2 farok van benned, ha az egyiket szopod, a másikat simán magadba-fogadod - és akkor is, ha egyszerre kettő darab farok van az egyik lyukadban...

Melyikre gondolsz?

2018. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
Én férfiként két nőt próbálnák ki! Elég jó méretem van és elég kitartó is hozzá hogy mindkettő kielégítsem. Volt egy csaj akivel reggel 8.-tól du. 4.-ig szeretkeztem. Fantasztikus volt. Két férfis felállást nem tudom hogy reagálnám le.
2018. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi szoktuk ezt csinálni igaz az egyik mű. De isteni érzés.Ja, az egyik popsiban a másik punciban van.
2018. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én még kiegészíteném akkor is két farok van benned ha az egyik alul lévő nyílások valamelyike a másik meg a szádban van.


De egyébként ezt a barátnőm is szeretné kipróbálni és amikor össze össze jövünk egy hármasra sosem tudjuk össze hozni úgy rendesen.


Adalék infóként, tartsatok szefósnak, de nálunk ez úgy jött föl, hogy egyik alkalommal szemtől szembe bevallotta hogy lefeküdt az egyik közös barátunkkal. Álltam és elképzeltem meg kértem hogy mesélje el hogy milyen volt és mit csináltak, és rádöbbentem hogy még a gondolat is felizgatott (szexuálisan). Így jöttünk össze hébe-hóba hármasozni. De sajnos az alulsó két nyársalás még nem jött össze.

30F

2018. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!