Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés a fiúknak/férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a fiúknak/férfiaknak?

Figyelt kérdés

Milyen érzés az,hogy valami lötyög folyamatosan a gatyában, vagy ha nem is lötyög, de nem tudsz kényelmesen ülni tőle?

Nekünk nőknek azért sokkal kényelmesebb az élet. :)

Pl. tánc közben nem zavaró, vagy ilyesmi?


2019. júl. 4. 16:38
1 2 3
 1/21 sorsodbors0d válasza:
88%
Egy alsógatya csodákra képes. :)
2019. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem rossz érzés.. Inkább lötyögjön mint menstruáljak. 🙂
2019. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
hát azért a sok év alatt megszokjuk:)
2019. júl. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Akkor kell igazgatni ülésnél, ha nincs rajtam boxer. :D De egyébként meg nem lötyög, nem lóg bele a wc-be, maximum akkor kellemetlen, ha nem megfelelő időben önállósítja magát. :D
2019. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Oké,hogy alsó gatya, de valamelyik nem olyan feszes... :D

Igen, a menstruacional tutira jobb.

2019. júl. 4. 16:45
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Nőként sokkal kényelmesebb? Te milyen nő vagy? Ezt még nem is hallottam.


Akárhol, akármikor tudunk pisilni, könnyedén.

A fertőzés a szervek távolsága miatt csekélyebb.

Nincs havi gond.

(Ezt most helyén kezelni)Nem mi szívjuk meg jobban, ha nem mi védekezünk.

Nem nekünk kell elviselni, a terhesség velejáróit.

Nem nekünk húzza a mellkasunk és a gerincük két emlő.


És nem lötyög. Ez hülyeség. Van alsónadrág, tudod. Táncnál sem lötyög. Gondolom téged sem eszedért szeretnek.

2019. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A gatya miatt nem lötyög.

Meg hozzá szokik az ember egy idő után.

2019. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Hat igen! Vannak dolgok, helyzetek amikor nektek noknek konnyebb, masok meg nekunk pasiknak.. Ez mar csak ilyen.


Nekem pl mindegy milyen boxert veszek fel, keresztbe tenni a labaimat nem tudom, mert rovid idon belul elviselhetetlenul nyomodnak a hereim.. :D

Aztan szexnel pl ha nagyon csattog akkor az masnap kicsit faj..

Pl hajlekony sem vagyok, a hatam kozepet szinte nem tudom megvakarni :D iszonyat idegesito....


En szivesen cserelnek egy hetre mondjuk, es kiprobalnam milyen az elet nokent, szerintem izgi volna :D ha van ilyen cseregeped akkor dobj egy privit, bekapunk egy tablettat aztan ejjel villamlas mennydorges es masnap maris a masik borebe ebredunk!

2019. júl. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én most konkrétan itt az ülésre, vagy egyéb fizikai dolgokra gondoltam. Nyilván a nőknek rosszabb MÁS szempontból.
2019. júl. 4. 16:55
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
A fenekemen ülök, nem a farkamon. Meg milyen fizikai dolgok? Tudtommal se fogni nem tudok vele, meg nem is a farkammal emelek. Miben akadályoz? Gondolkozz picit, egyem a szíved.
2019. júl. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!