Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bunkósság lenne megkérni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkósság lenne megkérni, hogy adja meg a számom pár haverjának?

Figyelt kérdés

Van egy férfi (40), akivel kb. 2 éve találkozgatok heti többször. Neki is vannak mások mellette és nekem is. Viszont nőként nem annyira könnyű férfit találni, aki jó is. Általában a szex közepéig jutunk, esetleg befejezzük, de második találkozás nincs. Vagy ügyetlen, vagy nem jó a ritmusérzéke, nincs meg a méret, nem illünk össze. Fél Magyarországgal nem akarom szétbszatni magam, mire találok valakit, aki megüti a mércét. A férfi, akivel találkozgatok sokszor volt hármasban haverokkal, sok ismerőse van, nagyjából vágja, hogy ki milyen. Bunkósság lenne megkérni, hogy adja meg a számomat valakinek vagy valakiknek. Akkor találkoznék a másikkal, amikor ő nem ér rá.


27N


2019. júl. 4. 10:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem megkérheted
2019. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%

Egy kicsit bunkóság lenne, meg lehet h nem esne neki jól ha a haverjaival is d*gnál. Meg egy kicsit könnyűvérűnek tűnhetsz, és azt mutatnád a pasi felé, h neked ő már nem elég.

Persze az h h reagálna rá ehhez kicsit többet kellene tudnunk a pasiról, de te jobban ismered már h eldöntsd h benne lenne vagy sem.


23L

2019. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
12, köszi :) Tudja, hogy könnyűvérű vagyok. Nekem isteni velem, de heti 2-3x tudunk találkozni, ami édes kevés. Nekem elég lenne ő bőven ha meglenne a napi 2- szex, de heti 5-nél se mennék máshoz. Ne várja már el, hogy a szexuális életemet a kezébe tegyem. Én ráérnék minden nap, ha nem nyaralok. Miatta nem találkozunk csak heti párszor, nem miattam.
2019. júl. 4. 12:11
 14/22 kisördög1 ***** válasza:
31%
De az ugye nem komoly hogy nem találsz magadnak?
2019. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
23%

Tehát magyarul magas a libidód és nem tudod kellően levezetni csak reszeléssel. Nem lehet hogy gyakran gondolsz rá? Mármint a szexre.

De egyébként előfordul nőknél a nimfománia. Előbb kérdezd meg hogy mit szolna hozzá ha bemutatna a barátainak. Ne a háta mögött csináld. Ha benne van, akkor sina liba és segít, ha nem akkor tiszteletben tartod és keresel máshol. De am fura h nem találsz partnert. Célzottan szexpartnerkeresőn fent vagy? Ott azért sztem lehet találni.

2019. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Tinderen fent vagyok, volt hogy napi 3 pasival találkoztam, általában először összefutunk 10-15 percre, megnézzük egymást és ha megvan a szimpátia, kémia, akkor megbeszélünk egy találkozót. DE nem jók a szexben, elkezdjük és bénák, full tapasztalatlanok, nem érik a testet, lassan csinálják, méret gondok, stb. Jó nő vagyok, találok partnert, de nem jók semmire. Sajnálom, de a férfiak nagy része nem tud ritmusra bszni. Napi 2-3 szex nem hinném, hogy nimfománia lenne, illetve ki tudok elégülni. Élettársi kapcsolatban ez megvan normális szexuális életet élő embereknél. Ezért gondoltam, hogy megkérem őt, mert tényleg sok haverja van, akik csajozósak és 4 számjegyű nőkkel voltak. Velem nem tud mit kezdeni egy pasi, aki 50 nőt dugott meg összesen... Magas a mérce. Ő meg időhiány miatt nem ér rá ill. neki is kell a változatosság, amit tiszteletben tartok maximálisan.
2019. júl. 4. 13:20
 17/22 Boszorkány_ ***** válasza:
72%
Attól hogy megdugott valaki 1000nőt az nem biztos hogy jó az ágyban🤣 Ha nincs érzéke hozzá akkor megdughat 10 000-et is akkor se lesz jó!
2019. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Apivorous ***** válasza:
87%
Ne menj fullra kreténbe.. én tuti kinevetném és dobnám a szexpartnerem egy ilyenért
2019. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
88%

Hát az utolsó kommented miatt, kezdem úgy érezni, hogy ez egy bazi nagy kamu.

De ha mégsem, akkor kíváncsi lennék, hova szoktatok menni randizni, mert ekkora arccal azért nem férhetsz be akárhova.

2019. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ha a férfit nem zavarja, akkor hozzá. Ha nem egyedül él, akkor búvóhelyre... Elsőre összefutni pedig vmi köztes helyen, ahol nincsenek sokan. Randizni nem szoktunk.
2019. júl. 4. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!