Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bunkósság lenne megkérni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkósság lenne megkérni, hogy adja meg a számom pár haverjának?

Figyelt kérdés

Van egy férfi (40), akivel kb. 2 éve találkozgatok heti többször. Neki is vannak mások mellette és nekem is. Viszont nőként nem annyira könnyű férfit találni, aki jó is. Általában a szex közepéig jutunk, esetleg befejezzük, de második találkozás nincs. Vagy ügyetlen, vagy nem jó a ritmusérzéke, nincs meg a méret, nem illünk össze. Fél Magyarországgal nem akarom szétbszatni magam, mire találok valakit, aki megüti a mércét. A férfi, akivel találkozgatok sokszor volt hármasban haverokkal, sok ismerőse van, nagyjából vágja, hogy ki milyen. Bunkósság lenne megkérni, hogy adja meg a számomat valakinek vagy valakiknek. Akkor találkoznék a másikkal, amikor ő nem ér rá.


27N


2019. júl. 4. 10:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Szép kis híred lesz az ismerősei között!
2019. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%
Húha....
2019. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
Add meg nekem a számod,,nem lessz gondod.
2019. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%
Minek itt kérdezed ezt? Hiányzott neked ez a sok privát amit az itteni birkáktól kaptál?
2019. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ezt az első válaszolónak:

[link]


Lehet, de én legalább elégedett vagyok az életemmel és nem az érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam!

2019. júl. 4. 10:50
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is megadhatod! Tovább is adom, ha kell, az majd kiderül az első szex után. Az se baj, ha félig tart.


28F

2019. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

"Általában a szex közepéig jutunk, esetleg befejezzük, de második találkozás nincs."


"Fél Magyarországgal nem akarom szétbszatni magam, mire találok valakit, aki megüti a mércét."


Hát, pedig az előbbi mondatod arra utal, hogy jól haladsz ezzel a projekttel... :D

2019. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 kisördög1 ***** válasza:
0%
Sztem nem olyan nehéz találnod...Máris ment pár jelentkező levele, válogathatsz :))
2019. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

# 4, nem olvasom el őket.

Talán van itt férfi, akinek van szeretője vagy nő akivel összejár és az megkérdezné ezt tőle, leírja a véleményét, hogy neki hogyan esne vagy mit gondol erről. Ezért.

2019. júl. 4. 10:54
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Csináljatok hármast a haverjaival
2019. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!