Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz lenne megkérni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne megkérni, hogy mutasson be pár haverjának?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel találkozgatok, de csak szexelgetünk. Se ő nem akar többet, se én. Viszont ritkán tudunk összefutni, heti 1x kb vagy van amikor ritkábban. Neki is van más nő, akivel ugyanígy szexelget. Gáz lenne mondani neki, hogy ha van olyan férfi ismerősei, akiknek bejövök, akkor hozzon már velük össze? Nekem elég lenne ő, de ez a heti 1 édeskevés... Nagyon sok férfi haverja van, akik mind hasonlóan nyíltak. Van nekem is mellette, akivel összejárok, de nem az igazi.



(itt nem keresek partnert, ne írjatok)

Én 26N, ő 39F.


2018. nov. 24. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mivel ez csak szex, nem párkapcsolat, szerintem abszolút nem gáz
2018. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Igen, gáz. Kuuuurva gáz.

Ha toszhatnékod van, keress magadnak hapsit. Ne a dugócimborádtól kérj segítséget az ügyben. Ez elég béna

2018. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs konkrét haverja, aki bejön, de találkoztam már párral és dugni jók, hasonló stílusúak, mint ő.
2018. nov. 24. 12:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyébként akkor akár itt is ismerkedhetnél. Lehet lenne jobb is.
2018. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is bejöhetne már az élet ennyire...

Ja hogy én nem vagyok 40 se meg 30 se, értem

2018. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, gáz lenne! Akkor inkább innen válasszál!
2018. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Vannak partnereim, te jó ég, nem kell aggódni. Csak pont olyan körökben mozog, hogy szinte az összes haverjának iszonyat sok nővel volt már dolga, tapasztaltak és pont az eseteim. Ennyi.
2018. nov. 24. 13:39
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá!

Már eldöntötted. Csak ők jók. Akkor feleslegesen kérdezed.

2018. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy csak ők jók. De akivel vagyok brutál jó az ágyban és nem akarom, hogy vele megszakadjon a kapcsolat.
2018. nov. 24. 17:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Mégis itt nem akarsz, más nem jó, mert ő nagyon jó. Még esélyt sem adsz.
2018. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!