Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányadik randi után lehet ma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randi után lehet ma egy lányt megkérni hogy bújjunk ágyba?

Figyelt kérdés
Minden lány más-és más. Ha komoly kapcsolatot szeretnék vele később, akkor nem siettetem a szexet, de ha túl sokáig várakoztatom őt, akkor meg el is veszíthetem.
2017. nov. 28. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Elsőn. Max nemet mond. Nem?
2017. nov. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ahogy te is mondod, teljesen személyfüggő. Van aki szeret hónapokat is várni hogy jobban megismerjen, még van aki akár az első vagy második randin is már ágybabújik, mondván minek várni, mikor ő is kíván.

És szerintem nem ez határozza meg a kapcsolat hosszát, minőségét.

2017. nov. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

( # 2 ) Úgy érzem tökéletesen summázta a lényeget!!!


Ha valaki igazán tetszik mint lány,nem hogy megdugni,de leszólítani alig meri az ember,olyan gyomor idege van. Aki ezt lazán megteszi és meg is dugná akár az első randin akkor az nem lesz hosszú életű.Vagy csak a pasi nagyon tapasztalt,és rendben van magával,ismeri a saját értékeit. Ne parázz rá: Ha tényleg tetszik a lány,és ezt ő is így érzi,ez számára erény hogy nem akarod már azonnal megfektetni. Ha nem,akkor meg nem vagytok összevalóak.Szerintem az ideális kb.2-3 hónap ismerkedés,amikor azt mondhatni már úgy ahogy ismered,és mindent megtudtok beszélni,és megérett 1 kapcsolatra hogy kimondjátok. Persze lehet 1 hét után is,de tudjuk az hová vezet!!!!!!

2017. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, mert ebbe a tipusba tartozom, hogy:

ha meg akarnál fektetni az elő randin, biztosan nem lenne következő. Teljesen elvennéd a varázsát a dolognak, semmi izgalmas nem lenne benne utána. Te ezt nem érzed így? Másrészt viszont, nem azt mondom hogy hónapokig kell váratni a másikat, de aki nem a könnyűvérű kategóriát képviseli, annak igenis eléggé idegen maradsz egy randi után ahhoz, hogy lefeküdjön veled. Szóval minimum három kellene -nekem legalábbis.

2017. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ a partnertől és attól, hogy mennyire komolyak a szándékaim vele. Ha nem látom túlzottan komolyanak a dolgot akkor már belefér az elsőn is, de persze ez úgyis randi közben derül ki. Különben a harmadikig várok, utána már nem eröltetem a dolgot. Természetesen ha komolyabban gondolom a dolgot és látom, hogy ez kölcsönö, akkor igazából pedig várok amég nincs meg a megfelelő alkalom.
2017. nov. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megkérni legfeljebb majd egyszer a kezét kérd.

Addig igyekezz tökösebb lenni és ne kunyizz.

2017. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs általános szabály. Nő és szituáció függő. Azt érezni lehet/kell, hogy mikor. Nekem volt 3. randin is ( de előtte már ismertük egymást), de volt 2-3 hónap is, kb. 10 randival.
2017. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy megkérni? Ez nem így működik. Akár első, akár ötödik, akár tizedik, azt mondod "Arra gondoltam folytathatnánk nálam az estét." vagy hazakíséred őt és ott a kapuban mondod, hogy "Bocsi, felmehetek mosdóba?".


Vagy ilyenek. Senki nem csinálja azt, hogy "Mit gondolsz tart már ott a kapcsolatunk, hogy szeretkezzünk egymással? Ha igen, akkor felmehetnénk." - Ilyen nincs a valóságban.

2017. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!