Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hülyeség megkérni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség megkérni egy férfit arra, hogy legyen a fantáziáló/maszturbáló társam?

Figyelt kérdés

Szóval a férfi szimpatikus, nagyon szeretek vele közösen fantáziálgatni, történetet kitalálni, olyan szerepjáték féleség a dolog, csak itt neten megy a dolog. Arra jó, hogy felhúzzuk egymást és utána megkönnyebbüljünk.


Szeretném állandósítani, de nem tudom ez milyen kategóriának minősül, és van-e érelme ilyennel előhozakodni?

27/N


2018. ápr. 12. 15:07
 1/9 fakamabendo válasza:
Szerintem nem. Én örülnék egy ilyen felkérésnek. Ha egy faszi ezt elutasítja, akkor vagy van valamilyen kapcsolata, vagy bzi.
2018. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó játék. Izgató, ahogy húzzátok egymás agyát.
2018. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hülyesèg szívesen rèszt vennèk èn is ilyenben. Pont az ismeretlensèg az izgatò benne.
2018. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó móka lehet.
2018. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Furcsa lenne ha csak fantázia maradna.
2018. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért csak neten, mert a valóságban kapcsolatban vagytok?


Szerintem nem kell megkérni, ha fent tudjátok tartani egymás érdeklődését és nem akartok élőben is játszani, akkor magától is meg fog maradni.


Ha csak úgy tekintesz rá, mint aki gombnyomásra masztisztorit szállít neked, akkor viszont gyorsan rád fog unni.

2018. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem akarom élőben, mert most még nem igazán vágyom férfira fizikálisan.

Ő nem tudom, hogy kapcsolatügyileg hogy áll, de neki kell elszámolnia a lelkiismeretével.


Nem tudom, hogy akarok-e vele valaha találkozni. Még kezdetleges a dolog.

2018. ápr. 12. 16:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is benne lennék. 18F
2018. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én élvezném :)
2018. ápr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!