Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokat maszturbáló férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat maszturbáló férfi, akinek van párja és szexel is?

Figyelt kérdés

Ha van itt ilyen, tudna írni levelet? Tanácsra volna szükségem, csak ide nem szeretném leírni a gondom.

egy huszonéves lány


2016. máj. 1. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Miben segíthetek?


Magamról annyit, hogy 35 éves vagyok, és valamilyen oknál fogva az egekben szárnyal a libidóm. Baromira kívánom a szexet, a probléma az, hogy a feleségem nem igazán. Ő max heti egyszer. Amúgy nagyon szeretem és tök jól elvagyok vele, megcsalni nem akarnám, de valami megoldás kell... úgyhogy marad a maszti. Ez van :)

2016. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, hogy levelet... hát hozzászólás lett belőle, de nyugodtan írj rám :)
2016. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok.

Mindig is nagy étkű voltam a szex terén. Manapság a mindennapi masztival egészítem ki a házaséletemet.

44 f

2016. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is hasonlo problemaban szenvedek huszoneves fiu.
2016. máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!