Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiakat felizgatja egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat felizgatja egy maszturbáló nő?

Figyelt kérdés
Akkor is ha nem látja csak rágondol?
2016. jan. 20. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát azért csak látni kéne.
2016. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Imádom ha egy nő előttem kényezteti magát. Teljesen beindulok tőle és nem bírok magammal.(illetve a farkammal)

De ha nem látom nem kívánom.

2016. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hm.. nekem ettől a kérdéstől is feláll. Rögtön elképzelem.
2016. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen
2016. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
De még mennyire! Vegyük például a sexchat-et. Elképesztően izgatónak tartom, ha a nőt felizgatja annyira amit az üzenetváltások során írtam, hogy orgazmusa lesz.
2016. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a barátom azt se engdi meg,hogy előtte magamhoz érjek, vagyis ott lent. Mert,hogy az csak az övé,vagy nem tudom. AZ elején még viccesnek tartottam, de mostmár idegesít. Mikor megakarom neki mutatni,hogy hogyan kényeztessen,egy picit segíteni neki,mindig ideges lesz.

Néha viccből előtte elkezdem magam simogatni ott, de nem tetszik a barátomnak. Mintha féltékeny lenne az ujjaimra.

Csak az én barátom ilyen fura? Vélemény?

2016. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez kicsit fura.A férfiak többségét izgatja ha egy nő magához nyúl.
2016. jan. 21. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!