Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Mi az, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Mi az, ami nagyon felizgatja a barátnőtöket? Mi "veri ki a biztosítékot náluk"? Mire érzékenyek, milyen érintésre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkit más izgat, de kiváncsi vagyok arra, hogy a ti barátnőtöket mi. :) Szeretnék nehány új dolgot kipróbálni az enyémmel. :)

2013. máj. 20. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
En a bartnomel csokolozas kozben kezdem simodatni a dereket csipojet es aztan a belsocombjat es kezdem lefele csokolgatni a nyakatol a hasaig es aztan a tobbi, vagy van mikor csokolozas kozben simogatom a csiklojat es egyre gyorsabban mig orgazmusa nem lesz;)
2013. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ahogy hazaérünk nekidöntjük a másikat a falnak, aztán jön a vad smárolás :D

ha beletúrok a hajába azt is nagyon szereti (én is)

aztán nem tudom szoktatok-e 69-ezni de az nagggyon jó ha belejön az ember

2013. máj. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A 69-el az a baj, hogy én nehezen tudok két dologra egyszerre koncentrálni. :D Főleg, ha a barátnőm belém nyúl és a g pontomat izgatja... Akkor a lélegzetem is eláll. :D Viszont én még nem találtam meg az ő g pontját. :/
2013. máj. 21. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

de amúgy mi nagyon szeretünk társasozni

annak ellenére, hogy ezek ugye hetero pároknak vannak kitalálva, egy kis kreativitással meg pár kártya kihagyásával jól játszható leszbikusoknak is

mi a hancúr párbajjal szoktunk finom pezsgővel :D

kicsit drága társas de nagyon jó :)

(am ne izgulj nálunk is csak a párom G-pontja lett meg, az enyém még nem, ha van egyáltalán, de nem élvezem kevésbé a szexet)

2013. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!