Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz lenne megkérni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne megkérni, hogy mutasson be pár haverjának?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel találkozgatok, de csak szexelgetünk. Se ő nem akar többet, se én. Viszont ritkán tudunk összefutni, heti 1x kb vagy van amikor ritkábban. Neki is van más nő, akivel ugyanígy szexelget. Gáz lenne mondani neki, hogy ha van olyan férfi ismerősei, akiknek bejövök, akkor hozzon már velük össze? Nekem elég lenne ő, de ez a heti 1 édeskevés... Nagyon sok férfi haverja van, akik mind hasonlóan nyíltak. Van nekem is mellette, akivel összejárok, de nem az igazi.



(itt nem keresek partnert, ne írjatok)

Én 26N, ő 39F.


2018. nov. 24. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem tudok segíteni ha nem adsz esélyt.

Sok sikert.

2018. nov. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A kérdés az hogy téged zavarna-e ha a szexpartnered a haverjaiddal is dugna. Ez a kérdés, hogy gáz lenne-e megkérdezni. Milyen esélyt akartok ember? meg se tudnátok bszni Istenem. Majd ha +500 nővel voltál szólj. Ne rajtam gyakoroljanak.
2018. nov. 27. 12:10
 13/14 anonim ***** válasza:

Ezt gondolod át. 😅

Engem nem zavarna. Szexpartner. Azt csinál amit akar, mint ahogy én is.

2018. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csak olyan pasival dugsz aki már 500 nőt megba?
2018. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!