Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Az baj, hogy nem ér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Az baj, hogy nem ér össze a két mellem?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]


Szoktátok figyelni a nő dekoltázsát? Sokaknak össze ér a melle, mint az első képen. Nekem meg olyan , mint a másodikon. Nem méretfüggő. Ismerősnek olyan nagyságú melle van, mint nekem. Ha mindketten szivacsos melltartót veszünk fel, neki összeér a melle, nekem meg nem. Nem más méret és másfajta melltartó az oka.

Az tetszik jobban, ha összeér a két mell és mélyebb a dekoltázs vagy ha széjjelebb állnak a mellek?



2019. júl. 1. 13:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Akkor neked olyan kicsi feszes van hogy nem tudod összenyomni? 😍😍😍😍😍
2019. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%
Mindenféle cickót imádok, teljesen mindegy mekkora, milyen irányba áll és mekkora a bimbóudvara.
2019. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Igen, eléggé nagy baj.
2019. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
21%
Mostmár mutasd meg mert felcsigáztál :)
2019. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Olyan csajt keresnék, aki el tudja fogadni a külsejét.. Ne már nekem ez nem számítana, hanem sok más..
2019. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem előny, ha összeérnek. Kisebb melleknél még nem is hát természetesnek.
2019. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Nem ezen dől el hogy jó e egy mell vagy sem :)
2019. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem baj! Valójában tök mindegy! Egy nő nem csak két mellből áll!
2019. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem ez a lényeg, de két lány közül előbb felfiygelnek egy összeérő mellűre, tehát a legeslegelső pillanatban ez fontos, a többi a következő 5 percben eldől :-)

Ez pont olyan, mint 20-onévvel ezelőtt (net és mobilteló nélküli világban még) megismerkedtem utcán egy lánnyal (akkor még lehetett) sétáltunk stb, majd amimor hazamenéskor felajánlottam, hogy hazaviszem, mondta jó, és akkor egy szép Mercihez mentünk oda, nem egy lerohadt Ladához, na ez is a különbség. Vagyis nem ez számit, de egy kicsi plusszt utólag mindenképp hozzátett.

2019. júl. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Értem. A szép Merci a szép mell, a lerohadt Lada meg a kicsi, szétálló mell. De ahogy mindkettő autó, úgy ez mindkettő mell, csak nem ugyanaz a kategória.

:-)

2019. júl. 2. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!