Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van, hogy a magukat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a magukat alfának gondoló pasik viszont a penzcsináláshoz nem nagyon értenek? 29N

Figyelt kérdés

Volt több ilyen pasim is, magas, izmos, sötét haj, stb tipikus alfa, de a pénzügyi dolgukban teljesen analfabéták voltak, konkrétan 20-a körül már egy forintjuk nem volt.

Míg az átlagos vagy akar az alatti pasik, akik később a személyiségekkel fogtak meg, szinte mind elég jól értettek a pénzhez.


2019. júl. 1. 11:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanazért amiért a cicababák a vásárláson és a szopáson kívül nem értenek semmihez.

Valószínű egy anyagból gyúrták őket.

2019. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Gyépésmérnök ***** válasza:
Nyilván az "alfa" életvitel jóval több anyagi ráfordítást igényel, mint az átlagos férfi havi kiadásai, ha emellett az "alfa" nincs benne a felső 5%-ban anyagilag, egyértelmű hogy a hónap felére egy vasa sem marad. Ha neked a hejjespasi kell egész hónapra mert kell a fosbúk-fotóid közé, fizesd meg az árát.
2019. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Általánosítás hegyek vannak itt.

Én is infós vagyok mint az egyik korábbi válaszoló, sportos/izmos kategória, intelligenciával semmi problémám, ahogy pénzzel sem.

Csajba is van ilyen bőven, csak mindkét nemnél rá van húzva egy tipikus kategóriára, mint a cicababák és az izmos pasik.

Nem mintha a többi ember között nem lenne ilyen, csak nyilván a jobb kinézetű emberek több párkapcsolatban fordulnak meg, ezért több embernek szemet szúr.

2019. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Első körben had fejezzem ki az elismerésem a kérdés megfogalmazását illetően! Módfelett beszédes.

Másodszor az alfa azt jelenti, hogy valakinek sötét a haja? Szóval egy szőke dupla-Y kromoszómás 30nmol/l tesztoszteronszinttel rendelkező egyén csakis sötét hajú lehet?:D

Harmadszor akár külső, akár belső tekintetében a domináns egyed nem kell, hogy éppen előrelátó legyen, sőt. Az, hogy valaki nem tud bánni a pénzzel az nem azt jelenti, hogy számolni nem tud, hanem, hogy felelőtlen. A felelőtlenség és törtetés pedig tipikusan domináns tulajdonság, a "rosszfiúság" igen gyakori sajátja.

Persze a válaszolók is meseszépek, akiket gyengébb fizikummal áldott meg a természet, azok egyből csak ennyit akarnának belelátni, hogy igen "izomagy=sötét, bezzeg én!" Sajnos ki kell hogy ábrándítsam őket, ugyanis a magasabb tesztoszteronszint bizonyítottan növeli a kognitív képességeket. Továbbá egy művelt és kimagasló logikai érzékkel megáldott ember is lehet felelőtlen és csél-csap. Egy szétszórt festőművész is izomagy?

A kérdező meg eleve igen valószínű, hogy egy elnyomott fiúcska, számtalan dologból szaglik ez.

2019. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ne küldjetek több privátot, plíz, nem ismerkedni akarok.
2019. júl. 1. 12:52
 16/22 anonim ***** válasza:
Én nem irtam privatot utalam a buta libakat
2019. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

14: Van ráció abban, amit írsz, bár hozzáteszem, én ebben a típusban szőkével még nem találkoztam.

Azt mondjuk nem tudom, hogy tudományosan ez mennyire megalapozott, hogy a magas tesztoszteron szint felelőtlenséggel és az előrelátás hiányával függ össze.

2019. júl. 1. 13:14
 18/22 anonim ***** válasza:

Nos, a kettesként-nyolcasként leírom én is a sztorimat.


Magas vagyok, és sportos, tényleg az. A magyar mellett 3 nyelven valóban beszélek. amíg csóró pedagógus voltam, és csak biciklire jutotta, alig álltak velem szóba a nők, illetve ez nem igaz, szeretőnek kellettem nem is egyszer.


Csináltam egy vállalkozást két ügyvéd barátommal. Mondjuk, ilyen még tényleg nem volt, de ma adtam el egy lakást 60 millióért, 2%-os díjért.


Nos, mi vagyok? Mert közben látom, ahogy jobb kocsira, jobb életre telik, hirtelen kelleni kezdtem az eddigi grófkisasszonyoknak. Nem lettem nagyobb (190 cm), sportosabb, de a józan eszemmel és kapcsolatrendszeremmel már sokkal jobban élek.


Érintve érzem magam? Igen. Sok ilyen nőcske van, mint te. Mindenből a legjobbat, férjből, szeretőből, társból(három külön személy), mert az jár.


Érték semmi, cél semmi, csak a nyávogás, hogy miért nincsen minden extra egy férfiben.


Ne haragudj, így gondolom, majdnem negyven évem tapasztalatával.


a kettes-nyolcas

2019. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy általánosítasz, mert alfa nagyon sok téren lehet. Lehet a kocsmában a haverjaival alfa, de ha munkahelyen van, akkor ő a kis félő kukac.

Számomra az az alfa, aki minden téren sugározza az irányítási hajlamot és az ilyen alfák jól bánnak a pénzzel.

Az, hogy nyomul rád egy nagyszájú, az nem alfa

2019. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ők a külsejükkel való extra törődéssel kompenzálják azt, hogy valahol belül, talán tudat alatt érzik, hogy nem éppen okosak. Ők ezzel tudnak tiszteletet kivívni maguknak: izmot elég idő ráfordítással bárki tud fejleszteni az edzőteremben, normális gondolkozást, talpraesettséget nehezebb megszerezni. Sok esetben én is azt látom, hogy az atlétatermetű, kigyúrt férfiak mintha egy tizenéves szintjén lennének a gondolkozás terén: nők, autó, gyúrás a témájuk és, hogy ők aztán mennyire menők...
2019. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!