Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az az eltelt idő nőknél,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az eltelt idő nőknél, amikor annyira ki vannak éhezve, hogy már szinte bárkinek odaadnák magukat, aki érdeklődik irántuk, és megvan egy minimális szimpátia?

Figyelt kérdés
Mennyire kell ehhez kiéhezettnek lennetek? Kort is írjatok, meg sztorit.
2019. jún. 29. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden nő más és más

Ismerek olyat aki egy hetet nem bírna nélküle

De olyat is aki évekig nem igényli hiszen neki jobb/más dolga akadt

2019. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
csajok privi 29/F
2019. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat aki 1 napig nem birja ki szex nélkül.

Igy el is ment prostinak

2019. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Maximum 4 hétig bírom. Szerencsére nem sokszor fordult elő mert van párom. Ha 3 napig nem szeretkezünk már nyűgös vagyok. A 4 hetet azért írtam, mert ennyi ideig bírtam szülés után és rámásztam... jó jó tudom, 6 hét kellett volna - szerencsére nem lett bajom.

32/N

2019. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Én kivagyok éhezve, de ettől függetlenül soha nem adnám oda magam akárkinek. Csak akkor szexelek ha együtt vagyok valakivel.
2019. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5: igen, pont ez a kérdés, hogy ha ki vagy éhezve, akkor hogy jönnél össze valakivel. Könnyebben bólintanál-e rá egy pasira. Nem azt kérdezem, hogy minden nő kiáll-e a sarokra kínálni magát, hanem ha épp ilyen, mint te, hogy együtt kell lennie valakivel, akkor azzal a valakivel könnyebben, hamarabb összejön-e.
2019. jún. 29. 23:38
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Nem, nincs köze ehhez.
2019. jún. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: tehát férfifüggő, hogy összejössz-e valakivel, és ha 5 évig se, akkor senkivel? Mindig vársz? Így már érthető. Magyarul nem adod oda magad a szembe jövőnek.
2019. jún. 30. 00:38
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Pár hét. Majd megőrültem. Hiába a minden napos maszti, az elfoglaltság. Az hogy bárki, erős túlzás, de annyi realitás volt a szituban, hogy egy partner keresőn írt a pasi. Semmi kertelés, itt lakik a közelben, mi lenne ha... Végülis jól nézett ki, annak ellenére hogy nem volt túlzottan az esetem, (én sem neki) beszélgettünk-ismerkedtünk 1-2 napot, személyiségre teljesen szimpatikusak lettünk egymásnak. Találkoztunk is, szexeltünk is. Nem volt benne semmi extra, még is olyan volt újra férfi kezei közt lenni, stb stb... Időnként keressük egymást, szép emlék mindkettőnknek.
2019. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!