Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen fiúk maradnak örökre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fiúk maradnak örökre szüzek?

Figyelt kérdés

Külsőleg és belsőleg értem.



Tegyük fel van egy fiú akivel külsőleg egyáltalán nincsen semmi baj. Viszont csendes, visszahúzódó és nem jár emberek közé. Lányokkal nem beszélget. Jól gondolom, hogy esélye sem lesz egy lánynál sem?



2019. jún. 29. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Vannak csendes, visszahúzódó lányok. Ott kellene próbálkozni.
2019. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Nagy átlagban nem


A nők nem a kinézetre vagy pénzre hajtanak sok esetben, hanem a vele járó szociális statusra


Lehetsz nagyon gazdag, pl valami tech boombol, ha azt lényegében egyedül vagy pár emberrel hoztad létre, ha nem ismer senki se, nincs meg az azzal járó főnök aurad.


Kinezetnel ugyanez, csak kornyezet példájabol kiindulva h ha valaki helyes és nem jár emberek közé, arról azt feltételezik sokszor h vmi pszicho. Pedig nem

2019. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Én ilyen voltam. Egészen 28 éves koromig amikor elvesztettem egy 20 évvel idősebb exprostival (ő ajánlotta föl uogy tök ingyen elveszi a szüzességemet ráadásul gumi nélkül,mert el van már kötve). Azóta sokkal nyitottabb vagyok. És nem bántam meg mert a testét bármelyik 20+ csaj megirigyehetné, csak az arcán látszott mennyi is volt valójában
2019. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Fujjjj, utolsó🤢
2019. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ők is elmennek legalább 1x prostihoz. ÉN inkább úgy fogalmaznám meg ezt a kérdést, hogy kik maradnak örökké egyedül.. Ezek pedig az alacsony (pl 170cm) és ronda férfiak. Még a 155cm-es kis törpillák is a 180cm plusz kategóriára hajtanak. Ha magas vagy, akkor nem számít annyira a rondaság, hisz láttam baromi ocsmány kinézetű magas férfiakat már tőlük különb nőkkel..
2019. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A magasságommal nincsen baj. 189 cm magas vagyok.
2019. jún. 29. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!