Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen fiúk örökre szüzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen fiúk örökre szüzek maradnak?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó vagyok, keveset beszélek, nem nagyon tudok ismerkedni és barátaim sincsenek.

Nagyon hiányzik már egy lány az életemből.


Dolgozom már, az életben mindenhol megállom a helyem, de az ismerkedésben nem vagyok jó, meg nincs baráti társaságom így nehéz lányokkal ismerkedem.


Szerintetek én nekem lehet valamikor szexben részem? Prosti kizárva, mert nem vele szeretném elveszteni!


2019. jún. 3. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
túl nagy jelentőséget tulajdonitasz az egésznek mert nem szexeltél még. egyáltalán nem olyan jó érzés mint a filmekben főleg az első. menj el egy prostihoz és gyakorolgasd több alkalommal. túl van hypelve a szex.
2019. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kis részben osztom az előttem lévő kommentelő véleményét. Sohasem késő, és sose szabad azt mondani, hogy nem lesz senki se az életedben, akivel ne jönnél ki nagyon jól.


Sok embert ismerek, és én is olyan vagyok, aki otthon ül egész nap, elfoglalja magát itthoni tevékenységekkel, és nem igazán ismerkedik. Habár nekem is hiányzik egy partner az életemben, nem sürgetem a dolgot, majd egyszer. Mindennek eljön az ideje.


Esetleg ha nem szeretsz ismerkedni élőben, online is lehet, csak kicsikét óvatosabban. Rengeteg emberrel találkozhatsz, akik hasonlóak.

2019. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Picit próbálj ezen változtatni. Mármint ne legyél ennyire visszahúzódó. Járj többet társaságba. Ne félj egyedül. Lány létemre is szívesen megyek akárhova egyedül. Jót tesz az önbizalmadnak hidd el. Mást nem ülj be valahova lazán piázgatni,kizart hogy nem csapódik melléd valaki. Ha nem akkor se keseredj el... Volt egy igazi pasis ivós estéd. Arra meg ne gondolj hogy nem fogsz szexelni.. Egyszer úgy is 😀😀 19/L
2019. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Van valami hobbid? Megihatunk random egy sört, ha nem az ország másik felében élsz :D (100% heteró srác vagyok, csak most egy szakítás után próbálom minél jobban elfoglalni magam én is )
2019. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, ne keseredj el.


Viszont változtatnod KELL azon, ahogy élsz, még akkor is, ha nagyon nehéznek tűnik és talán azt érzed, hogy nem megy.


Kellene társaságba járnod: minél többet, minél több helyre. Munka után is, minden nap: még akkor is, ha félszeg vagy, akkor is, ha először talán túlzottan is csendes leszel és főleg: meg akkor is, ha nehéz, ha nincs kedved, ha fáraszt, akkor is. Fel kell készülnöd, hogy lesznek rossz élményeid, lebőgéseid és cikis szitációk: de akkor is menj társaságba: bármi ahol találkozhatsz nőkkel, jó: tánctanfolyam, főzőtanfolyam, közös kirándulás, csoportos nyelvóra, sport stb.


Emelett pedig érdemes lenne elmenni pszichológushoz is, ha úgy érzed, valami nem stimmel.


A lényeg, hogy változtass, még akkor is ha ki kell lépned a komfortzónádból, mert "a komfortzóna nem az, ahol jó lenni, hanem az, ami ismerősen sz@r".

2019. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha önsajnáltató vagy és folyton áldozati nyelven beszélsz akk igen, az maradsz
2019. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te jó ég, hányszor írod ki ugyanezt a kérdést....???
2019. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

#7: arra gondoltál már, hogy sokan vannak így? Bele se merek gondolni, mi lett volna, ha még szűzként is írogattam volna ide. CSak hallottam az oldalról, de ezekben a szexes témákban nem merültem el. Bezzeg ha tudtam volna, hogy itt még ismerkedni is lehet! Szóval sok elkeseredett férfi van, és ezért tűnik úgy, hogy ugyanaz kérdezi.


28F

2019. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A megfogalmazás és szóhasználat alapján ugyanaz, ne okoskodj már...
2019. jún. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!