Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen férfiak maradnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfiak maradnak örökre szűzek?

Figyelt kérdés

Nem igazságtalan ez az élettől? Más annyit szexel, hogy már unja valaki meg ki sem próbálhatja...


Hogy lehet így leélni egy életet?


2019. jan. 5. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%

aki annyira szerencsétlen, hogy nem tud egy normális csajt összehozni az meg is érdemli


nem nehéz ez, de persze könnyebb sírni, meg tenni érte, az ilyenek jobb is ha azok maradnak, legalább a csajoknak nem lesz 1 vagy több rossz estéjük miattuk

2019. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Az olyanok mint te.
2019. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Lehet lepontozni, de ez a természetes kiválogatódás.


Aki nem elég életrevaló, annak nem adatik meg, hogy továbbadja a génjeit.

2019. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 alonelyman ***** válasza:
63%
Aki akkora töketlen gyökér hogy képtelen elmenni egy prostihoz hanem inkább sirankozik, az ilyen béna gyáva barmot agyon tudnám verni
2019. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok szűz már! Bár sokáig azt gondoltam hogy örökre az maradok.
2019. jan. 5. 17:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy a fenti is említi: természetes szelekció... Csak életképes gének menjenek tovább és ne a selejt
2019. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Pl. én inkább maradok szűz 34 évesen, minthogy prostihoz menjek. Szerintem a szüzesség elveszítése nem arról szól, hogy végre “nőben leszek”, hanem arról, hogy végre megpróbálok örömet okozni egy nekem szimpatikus és engem is kedvelő lánynak..


Namindegy, lehet én vagyok hülye és régimódi.


34/F

2019. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A töketlenek
2019. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Annak, hogy legyen egy nővel szexuális viszonyod, annyi a feltétele, hogy beszélj nőkkel.


Akármilyen undorító szar alak vagy, 300 nőből úgy is van egy akinek így is bejössz. És ha már bejössz egy lánynak akkor nagyon könnyű dolgod van.


Szóval olyan emberek hallnak meg szüzen, akik soha nem beszélgetnek nőkkel, mert nincs életük.

2019. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 pontosan.!
2019. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!