Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen férfiak maradnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfiak maradnak örökre szüzek?

Figyelt kérdés
Én így érzem, pedig sportolok, magas is vagyok, nem vagyok elhízva. De egyszerűen nem tudok ismerkedni. Szerintem én sosem fogok szexelni, csak ha fizetek érte.
2019. febr. 24. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Az aki csak sipákolni tud önsajnálat stb

Nyuffog de tenni nem tesz semmit

Aki azt hiszi hogy Nyifi nyafija miatt valaki megszánja és ráugrik..

N

2019. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Az alacsonyak, a csúnyák és a csendesek.
2019. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
A lúzerek.
2019. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amit #1 leírt
2019. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akik nem elég tökösek kezdeményezni.


El nem hinnéd, de láttam már olyan mulya férfit is nővel, akinek a tej megalszik a szájában és még csak sportos sem volt, se jóképű.

2019. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Aki végtelenül önbizalomhiányos, állandó önsajnálatban dagonyázik, mindig másokat hibáztat mindenért.
2019. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5


120 kilos elvalt anyukaval?

2019. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ezt hittem mint te. Aztán 27 évesen megismerkedtem egy 30éves nővel aki valamiért megkedvelt önbizalmat adott és kiderűlt,hogy nem a külső számít hanem a belsőd, határozottnak kell lenni és kész. Én kifejezetten előnytelenűl nézek ki 180magas vagyok mégis olyan barátnőm van akit mindenki irígyel 175magas vékony az az igazi modell alkat.

Javaslom olvass el pár önfejlesztő könyvet. Legyél határozott mosolyogj sokat és nevettesd meg. Legyél őszinte és nyujts neki biztonságot, legyél az akire számíthat.

2019. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
A gyávák és önbizalomhiányosok.
2019. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!