Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen fiúk örökre szüzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen fiúk örökre szüzek maradnak?

Figyelt kérdés

Csendes, visszahúzódó, félnek idegen lányokat megszólítani (de akiket ismer azokat meg meri szólítani!). Nem jár bulizni, és nincsenek barátai. A kinézete nem ronda, de nem is jóképű.


Az ilyen fiúk sosem fognak szexelni? (prostit most ne vegyük ide)


2019. ápr. 3. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
idegen lányoknál élőben nincs is nagyon értelme kezdeményezni. A netes társkeresés, amit ki lehet próbálni, de ott is mondjuk a nagy számok törvénye játszik. Na meg az ismeretségi kör a másik lehetőség, ha ott nincsenek sokan akkor nem könnyű.
2019. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na várjál belőled is nagy csődör lesz 40éves korodra,csak kár az elvesztegetett évekért...
2019. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah, neked marad az 5 ujjú, meg a felfújható barátnő! xD
2019. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
40 évesen már családot szeretnék, nem akkor akarom elkezdeni a csajozás... :(
2019. ápr. 3. 23:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem de nagyban növelhetnéd az esélyed ha kicsit kinyílnál tudom ez nehéz de sok más dolog is az. A netes társkeresők használata se hülyeség ott is ugyanolyan emberek vannak akad köztük aki alkalmit keres de olyan is aki komolyat csak próbálkozz és ne zavarjon a kudarc vagy ha sokáig tart.
2019. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:
Most is elkezdhetned, de besz.ri vagy. Jó lesz neked a 40 szerintem is.
2019. ápr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, csak még ronda is.

17-18 évesen összeszedtem pár csajt netes fórumokról, akikkel sokat chateltem, de persze mind csak barátokat maradtak, részben a nagy távolságok miatt.

Később, szintén netes fórumról volt egy társaság, akikkel találkoztam néhányszor. Volt köztük lány, akivel történt egy s más...

Aztán lett barátnőm is 19 évesen, persze ő is netről. Nem tartott sokáig.

Közben a korábban megismert netes barátok közt volt egy nő, akivel összejött egy kis kufirc, 12 évvel volt idősebb nálam.

Most már 30 vagyok, 8 éve nős.


Meg kell tanulni a lányokat, meg kell ismerni őket, hogy milyenek, mire vágynak... meg kell tanulni a saját hülyeségeidet is, meg a hibákat amiket elkövetsz (önismeret), a saját határaidat... végül a sikerélmények fognak önbizalmat önteni beléd, és így már élőben is képes leszel ismerkedni.

2019. ápr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!