Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ronda fiúk és lányok maradnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk és lányok maradnak sokáig szüzek?

Figyelt kérdés

Én még mindig szűz vagyok 22 éves fiú létemre.

Igazából én nem tartom magam rondának. De ha még mindig nem volt barátnőm akkor lehet hogy mégis az vagyok...

Én elvesztettem még ennyi idősen?


2019. ápr. 23. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mègegyszer hangsúlyozom: csúnya ember nincs csak mindenkinek más a vonzó. Az ,hogy szűz vagy sok oka lehet:,félènkebb típus vagy, kèsőnèrő stb. De nem ronda
2019. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem am nem,bar lehet tovabb maradnak szuzek mint a jopasik,de szerintem az marad 18 felett is szuz aki rondanak tartja magat.Emelle rendszerint nagyon rossz kisugarzas es negativ energia is tarsul,es szerintem ezek miatt marad valaki sokaig szuz.
2019. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lattam en mar kifejezetten csunya lanyt is aki nem volt szuz. egyszeru volt az oka, magabiztos volt es nyitott, igy konnyen tudott ismerkedni es nem felt parkapcsolatot kezdeni. nyilvan a baratja sem egy adonisz volt de megis talalt vkit. nem kinezet kerdese szerintem, hanem altalaban az marad szuz aki nem tud ismerkedni valami miatt. biztos van valaki aki annyira ronda, h tenyleg amiatt az, de az annyira ritka, h ennek betudni a szuzesseg kerdeset szerintem netto hulyeseg.
2019. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!