Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok pasi belemegy még a bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi belemegy még a bi dolgokba is, csakhogy nőhöz jusson? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szexpartnerekeresési tapasztalatunk, hogy párként keresünk, mindketten biszexek vagyunk és az a tapasztalatunk, sok sok pasi még a bi dologkba is belemegy, csakhogy egykis pu-cihoz jusson.

(NEM AZÉRT TETTEM FEL A KÉRDÉST, HOGY ITT SZEXPARTNEREKET KERESSÜNK, CSAK A VÉLEMÉNYEK, TAPASZTALATON ÉRDEKELNEK, PARTNERKERESÉS CÉLJÁBÓL A PRIVÁTOT HANYAGOLJÁTOK, KÖSZI)



2019. jún. 24. 08:22
1 2
 11/17 hun_74 ***** válasza:
100%
Aki ebbe belemegy az nem hetero, hanem bi hajlamú. Engem pl kimondottan taszít szexuálisan egy másik férfi test.
2019. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én bi vagyok, de nekem is az a tapasztalatom, hogy sok hetero belemegy csak, hogy puncihoz jusson.. ez van, szürni tudni kell:D
2019. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sok “műhetero”
2019. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13: ezek inkább 'kíváncsi hetero-nak" nevezik magukat, és meggyőződésük, hogy van ilyen szó :)
2019. jún. 24. 11:21
 15/17 anonim ***** válasza:
neked tényleg kellene egy olyan extra beszálló, aki jóformán bármit megtenne, csak hogy puncit kapjon? Egy ennyire kiéhezett ember?
2019. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, azért mondom mű “hetero” kamu. Ezt jelenti a kíváncsi!
2019. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekünk jó tapasztalataink vannak,nem vettünk észre undorodó vagy kényszeredetten szexelő partnert.
2019. jún. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!